Kızlar doğumdan sonra adet düzensizliği lütfen bakın

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Meltem ucurum tarafından oluşturulan Kızlar doğumdan sonra adet düzensizliği lütfen bakın başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,653 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar doğumdan sonra adet düzensizliği lütfen bakın
Konbuyu başlatan Meltem ucurum
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mutsuz kadın

❤ 3 çocuklu 1 Anne ⚘

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 4 ay oldu doğum yapalı son 1 aydır hastaym sürekli olarak yogun değil ama kesilmedi bi başına gelen varmı napmam gerek kafayı yicem artk doktora gitsemmi bilemedm
Doğumdan 2 ay sonra oldum hıc düzgün değildi 1 ay sonra 3 gün oldum 4 gün olmadım sonraki ay 15 ara ile oldum ilk kez başıma geldi 3. Doğumum 7 aylik ilk kez bu ay biraz daha iyiydi çok dengesiydi yani

Meltem ucurum

Kayıtlı Üye
rank
Doğumdan 2 ay sonra oldum hıc düzgün değildi 1 ay sonra 3 gün oldum 4 gün olmadım sonraki ay 15 ara ile oldum ilk kez başıma geldi 3. Doğumum 7 aylik ilk kez bu ay biraz daha iyiydi çok dengesiydi yani
Tam bitecek sandm suan yine oldum ayy bitince gidicem eger devam ederse

Mutsuz kadın

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 4 ay oldu doğum yapalı son 1 aydır hastaym sürekli olarak yogun değil ama kesilmedi bi başına gelen varmı napmam gerek kafayı yicem artk doktora gitsemmi bilemedm
Düzeldimi canım bende 21 Eylül'de oldum 16 Ekim'de tekrar oldum ve bugün yani 29 Ekim'de sümüksü kanlı akıntı geldi normalmi sence sen böyle bişey yaşadınmı canım lütfen cevap ver 😣😣yani çok düzensiz

Dilaraaa'

Kayıtlı Üye
rank
Canım doğumdan sonra bende 4 ay oldu hala adet olmadım normal. Emzirme döneminde olduğumuz için. Prolaktin salgılandığı için adet duzuensizligi normal karşılanıyor doğum sonrası 1 yıl adet olmazsan ve bir yılı geçerse doktor kontrolüne gidilmesi uygun görülüyor. 1 yıla kadar adet olmama normal yani canım

Mutsuz kadın

Kayıtlı Üye
rank
Bende 3 ay önce doğum yaptım kırkım çıktıktan sonra adet oldum 16 Ekim'de oldum 29 Ekim'de yani bugün tekrar kan geldi ama sümüklü akıntılı kan gibi normalmi acaba yardımcı olurmusun bitanem sende hiç oldumu böyle yada oluyormu adet dönemileri dışında ara ara lekelenme yada sümüklü kanlı akıntı falan😣

❤ 3 çocuklu 1 Anne ⚘

Kayıtlı Üye
rank
Bende 3 ay önce doğum yaptım kırkım çıktıktan sonra adet oldum 16 Ekim'de oldum 29 Ekim'de yani bugün tekrar kan geldi ama sümüklü akıntılı kan gibi normalmi acaba yardımcı olurmusun bitanem sende hiç oldumu böyle yada oluyormu adet dönemileri dışında ara ara lekelenme yada sümüklü kanlı akıntı falan😣
Bende 16 sında bitti 28 leke geldi bu gün renk köyü leke ayin 5 inde dr gitmeyi düşünüyorum korktum ben geçen ayda böyle oldu benim seninle aynı zamanda olmuşuz

Tüm sayfalar yüklendi.