Kızlar doğumdan sonra adet düzensizliği lütfen bakın

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Meltem ucurum tarafından oluşturulan Kızlar doğumdan sonra adet düzensizliği lütfen bakın başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,662 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar doğumdan sonra adet düzensizliği lütfen bakın
Konbuyu başlatan Meltem ucurum
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mutsuz kadın

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Kızlar 4 ay oldu doğum yapalı son 1 aydır hastaym sürekli olarak yogun değil ama kesilmedi bi başına gelen varmı napmam gerek kafayı yicem artk doktora gitsemmi bilemedm
Ben 6 ay olmadim ikinaydir olmaya basladim ama on gun gecikiyor surekli

Meltem ucurum

Kayıtlı Üye
rank
Doktora gidince bana bilgi verebilirmisin canım 😣bende korktum
Gittim doktora doğum kontrol hapı verdi daha şiddetlendi kanamam arıyorum bilgi alınca yazarm yine bıraktm kullanmayı hiç bi sıkıntı yok hormonlar kendine gelmediği için dedi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Düzeldimi canım bende 21 Eylül'de oldum 16 Ekim'de tekrar oldum ve bugün yani 29 Ekim'de sümüksü kanlı akıntı geldi normalmi sence sen böyle bişey yaşadınmı canım lütfen cevap ver 😣😣yani çok düzensiz
Hala aynı durumdaym doktora gittim hormon lar kendini dğzenleyemiyor dedi yumurtalar güzel çalışıyor doğum kontrol hapı verdi ama coğaldı diye bıraktm arıcam şimdi normal mi diye normal derse başlıcam yine

Mutsuz kadın

Kayıtlı Üye
rank
Gittim doktora doğum kontrol hapı verdi daha şiddetlendi kanamam arıyorum bilgi alınca yazarm yine bıraktm kullanmayı hiç bi sıkıntı yok hormonlar kendine gelmediği için dedi

Hala aynı durumdaym doktora gittim hormon lar kendini dğzenleyemiyor dedi yumurtalar güzel çalışıyor doğum kontrol hapı verdi ama coğaldı diye bıraktm arıcam şimdi normal mi diye normal derse başlıcam yine
Çok geçmiş olsun bitanem 😕benimde düzensiz malesef ama daha doktora gitmedim 1 Aralık'ta randevu aldım inşallah kaynana izin verir gitmeme

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Gamzem niye bekliyorsun hayatını mahfediyorsun hiç mi kendini düşünmüyorsun hayatının sonuna kadar bunlara hizmet ederek mi gecireceksin ya sen nolur kuuzm kendine gel yapma bunu kendine çok değerli kıymetliisn birtanem durma bence o evde sen kendini bitiriyorsun sonunda yine olan sana olacak hayatın kaynana kayinbaban bakarak gececk eşine ders vermelisin bekleyerek susarak hiç birsey yapamazsın

Mutsuz kadın

Kayıtlı Üye
rank
Gamzem niye bekliyorsun hayatını mahfediyorsun hiç mi kendini düşünmüyorsun hayatının sonuna kadar bunlara hizmet ederek mi gecireceksin ya sen nolur kuuzm kendine gel yapma bunu kendine çok değerli kıymetliisn birtanem durma bence o evde sen kendini bitiriyorsun sonunda yine olan sana olacak hayatın kaynana kayinbaban bakarak gececk eşine ders vermelisin bekleyerek susarak hiç birsey yapamazsın
Eşim boş😕

Neden annen ni baban mi kocan mi ?
Her b**a karışıyor malesef 😡😡gıcıkkk

Tüm sayfalar yüklendi.