Kızlar doğurdum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nazem tarafından oluşturulan Kızlar doğurdum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,657 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar doğurdum
Konbuyu başlatan Nazem
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nisa16

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Kuzumm kıyamam 😢korktun telas yaptin sanırım dogum esnasinda falan hep ters denk gelmis canim simdi biraz daha iyimisin peki bebegin nasıl cok geçmiş olsun
Bugün sezaryan gunumdu ve çok kotu bişey başima geldi spinal andestezi istemiştim yaptilar ve 2 defa ust uste uaptilartüm ağrilarimi hisettim kesim haric ve panik atağı geçirdim ameliyathanede kalktiğimda bitmişti herşey odama geldim koluma serum takildi ve kolumu bide açtimki patlamak uzere serum iğnesi yerinden çıkıp deri altina dolmuş serum sonrada yere duştum tuvalette hiç iyi deyilim ayağim kolum zaten sezaryan cabasi bide kollar tutmuyor😥😭😢😱
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ayyy masallah canim ya insallah bende senn gibi olurum🤲
Ahh canım zor bir doğum geçirmişsin olumsuzluklarla mücadele etmişsin ama olsun üzülme sonuçta bebeğini kucağına aldın ya hepsi geçecek Allah analı babalı büyütsün inşaAllah bebişini gözün aydın 💞💞

Kesinlikle çok doğru doğum yapacak anneler korkabilir ama işte kişiden kişiye değişiyor bende spinal oldum ve harika bir doğum yaşadım sonrasındada çabuk toparlandım 1 hafta sonra sağlık ocağına bebeği kana götürdüğümde ebe sezeryan olduğuma inanmadı çok düzgün yürüyorsun sedyeye çıkıp oturuyorsun nasıl sezeryan oldun sen falan demişti Rabbim herkese kolay sağlıklı doğum nasip etsin inşaAllah

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Kuzumm kıyamam 😢korktun telas yaptin sanırım dogum esnasinda falan hep ters denk gelmis canim simdi biraz daha iyimisin peki bebegin nasıl cok geçmiş olsun

Ayyy masallah canim ya insallah bende senn gibi olurum🤲
İnşaAllahh kuzumm mental olarak kendini hazırlarsan çabuk toparlanırsın ben destek almıştım doğum öncesi oyüzden o psikolojiyi ameliyathane bıraktım çok rahat geçirdim

2 prenses1prens annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ayy canım çok geçmiş olsun Allahım şifa versin yavrunu da analı babalı büyütmeyi nasip etsin inşallah 🤲
Bugün sezaryan gunumdu ve çok kotu bişey başima geldi spinal andestezi istemiştim yaptilar ve 2 defa ust uste uaptilartüm ağrilarimi hisettim kesim haric ve panik atağı geçirdim ameliyathanede kalktiğimda bitmişti herşey odama geldim koluma serum takildi ve kolumu bide açtimki patlamak uzere serum iğnesi yerinden çıkıp deri altina dolmuş serum sonrada yere duştum tuvalette hiç iyi deyilim ayağim kolum zaten sezaryan cabasi bide kollar tutmuyor😥😭😢😱

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
İnşaAllahh kuzumm mental olarak kendini hazırlarsan çabuk toparlanırsın ben destek almıştım doğum öncesi oyüzden o psikolojiyi ameliyathane bıraktım çok rahat geçirdim
Hazirliyorum kuzum dedigin gbi yapiyorum kizimda cok panik korku telas yapmıştım gercekten de basima gelmeyen kalmadi ama bunda daha pskolojik olarak iyi hissediyorum insallah hersey kolayca olur biter🙏🏻

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Hazirliyorum kuzum dedigin gbi yapiyorum kizimda cok panik korku telas yapmıştım gercekten de basima gelmeyen kalmadi ama bunda daha pskolojik olarak iyi hissediyorum insallah hersey kolayca olur biter🙏🏻
Aynen öyle devam canım ikinci olduğu için daha iyi biliyorsun neler olacağını oyüzden umarım daha sakin olursun sağlıkla kucağına alırsın inşaAllah bebişini 💞💞💞

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar