Sorum var Kızlar doğurdum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aleyna Yavuz tarafından oluşturulan Kızlar doğurdum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 702 kez görüntülenmiş, 44 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar doğurdum
Konbuyu başlatan Aleyna Yavuz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aleyna Yavuz

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Yaa aleynam gözün aydın canım benim rabbim analı babalı büyütsün inşallah 🙏🏻. Ağrılarında bir an önce geçer umarım prenses gününü bekleyemedi annesi 😍😍. Darısı bizim başımıza
Amin inşallah cnm Allah razı olsun. Zaten geceden beri dinmiyodu sancı sahurda da şakır şakır suyum geldi nişan geldi ardından zaten hastaneye gittik hemşire ağzıma etti sen sezeryanlısın ne bekliyorsun 7 cm açıklığın var dedi apar topar biri ordan biri burdan direk doğumhaneye götürdüler çok korktum zaten ağlamaktan gözlerim şişti psikolojik olarak çok kötüyüm

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank

Buğlemim

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar geceden beri sancım vardı sabah'a karşı şiddetlendi.Meğersem 7 cm açıklığım varmış Hemen acil sezeryana aldılar. Kızım iyi şükür bi sıkıntı yok ama ağrım çok fazla lütfen dualarınızı esirgemeyin 🙏

Kızlar geceden beri sancım vardı sabah'a karşı şiddetlendi.Meğersem 7 cm açıklığım varmış Hemen acil sezeryana aldılar. Kızım iyi şükür bi sıkıntı yok ama ağrım çok fazla lütfen dualarınızı esirgemeyin 🙏🙏🙏
Aleyna açılma olunca sezeryana aliyorlarmi doktor bana yürüyüş yapma açılman olmasın dedi progesteron verdi açılma olmasın diye yoksa normal doğum olur dedi benimde sezeryan olucak çünkü

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Kızlar geceden beri sancım vardı sabah'a karşı şiddetlendi.Meğersem 7 cm açıklığım varmış Hemen acil sezeryana aldılar. Kızım iyi şükür bi sıkıntı yok ama ağrım çok fazla lütfen dualarınızı esirgemeyin 🙏🙏🙏
Aleyna gözün aydın kurtuldun çok şükür Allah analı babalı büyütsün inşallah 🤲 Rabb'im acil şifa versin sanada 😍😍❤️❤️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Cemra kime benziyor kuzum kaderi bahdi güzel olsun inşallah aleynam
Kız daha yeni doğmuş bebek kime benziyecek daha çok değişir barış ilk doğduğunda kaynanama benziyordu şimdi alakası yok 😂😂

Cemra kime benziyor kuzum kaderi bahdi güzel olsun inşallah aleynam
Kız daha yeni doğmuş bebek kime benziyecek daha çok değişir barış ilk doğduğunda kaynanama benziyordu şimdi alakası yok 😂😂

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Aleyna gözün aydın kurtuldun çok şükür Allah analı babalı büyütsün inşallah 🤲 Rabb'im acil şifa versin sanada 😍😍❤️❤️

Bilmem bazı bebekler degismiyor o yüzden sordum ama

Tüm sayfalar yüklendi.