Sorum var Kızlar doğurdum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aleyna Yavuz tarafından oluşturulan Kızlar doğurdum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 701 kez görüntülenmiş, 44 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar doğurdum
Konbuyu başlatan Aleyna Yavuz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aleyna Yavuz

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Ne yapıyorsun Hülya Umut ne yapıyor kaç gündür adam akıllı giremiyorum okuyup çıkıyorum mesajları temizliğe girmişim vallahi kaç gündür bu halimle sırtım koptu
Kuzum anenme bayram temizligi yaptık az kaldı işlerimiz umutta iyi teyzesi yaramazlık yapıyor sen nasılsın canım cocuklar nasillar hiç girmiyorsun

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Kuzum anenme bayram temizligi yaptık az kaldı işlerimiz umutta iyi teyzesi yaramazlık yapıyor sen nasılsın canım cocuklar nasillar hiç girmiyorsun
Evet canım benim de bayram temizim bitti dün internetten halı sipariş vermiştim onlar işte birazdan gelecek onları bekliyorum çocuklar da durmuyorlar vallahi hep birbirleriyle didişiyorlar Barış beyefendi de durmuyor artık ona bir yürüteç alma vakti geldi galiba 🤣🤣 tek kaldığı zaman bağırıyor kalabalıkta susup etrafına bakıyor 😂😂😂

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Evet canım benim de bayram temizim bitti dün internetten halı sipariş vermiştim onlar işte birazdan gelecek onları bekliyorum çocuklar da durmuyorlar vallahi hep birbirleriyle didişiyorlar Barış beyefendi de durmuyor artık ona bir yürüteç alma vakti geldi galiba 🤣🤣 tek kaldığı zaman bağırıyor kalabalıkta susup etrafına bakıyor 😂😂😂
Umutta Alaçam ama Sümeyra daha oturamiyor

Tüm sayfalar yüklendi.