Kızlar doğurdum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Linaninannesi tarafından oluşturulan Kızlar doğurdum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,282 kez görüntülenmiş, 41 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar doğurdum
Konbuyu başlatan Linaninannesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gizemrüya

Ra tu

Kayıtlı Üye
rank
Amin amin.Ya bir iki cm ile yatış verilir mi ya kabus gbi.Ben odaya geldim hepsinin 4 5 cm açıklığı var suları gelmiş sancı çekiyorlar.Benim bir şeyim yokken zorla dogurttular

Kesinlikle öyle insanı bir bıraksalar evinde yavaş yavaş sancı çekip suyumuz gelince de hastaneye geliriz.Ne gerek var bir iki cm ile yatış vermeye
Sırf bu doktorlar yüzünden hastaneye kontrol e dogru düzgün gitmedim .

Linaninannesi

Kayıtlı Üye
rank
Hangi hastane yaptı bunu size Allah aşkına içim gitti bende çok zorlandım doğumda şikayet bile etmeyi düşündüm ama sizinkii benden daha beterr... Çok üzüldüm bebeğinizi sağlıkla büyütün inşallah..
Devlet hastanesi yaptı doğuda bir il.Simdi burda belirtmek istemiyorum ama doktor inaniaz kötüydü ebelerin iyi olması bir işe yaramadı maalesef

Ra tu

Kayıtlı Üye
rank
Dün geldim hastabeye bebek hareketleri için geldim de az mı diye kontrol amaçlı yine yatıralım dedi. Allttan açıklık baktı ebe yok dedi sonra doktor iki kez baktı bir anda kanamam başladı ama durmadı adet olur gbi oldu iki cm oldu dedi hemen dogumhaneye indirdi beni.Dün aksamdan beri sürekli sancı verdiler taki bugün öğlen ikiye kadar.2 cm hiç degismedi daha sonra tampon tarzında ve serum şeklinde yine suni sancı başladılar.Felaket geçti çok zorlandım saatlerce Ikındım sezeryan için yalvardım kabul etmediler sonra aniden acilmam oldu suyumu patlatıp dogurttular.Dikişlerim çok fazlaydı bebeğimle beraber normal odaya geçtik alttan yeniden muayeneye geldiler kanamamın olmadığını görüp el muayenesi yaptılar hemotom oluşmuş doktor yeniden dikecek masada denildi.Onlar çıkınca kanamam başladı tansiyonum düşmüş bayılmışım kansizligimda vardı çünkü.Hemen ameliyathaneye almislar bebeği de annemlere vermisler 3 saat boyunca dikmişler.Çok zorlandigim için içerden yirtilmiş rahmim 18.00 da girdim 21 küsürde çıktım hemen kendime geldim kapıda.İki ünite kan verdiler.Yeni yeni kendime geldim gerçekten Rabbim herkrse sabır versin ve hayırlı doğumlar nasip etsin.Nerdeyse iç kanama geçiriyordum.
Rabbim acil şifalar versin ... İnşallah çabucak toparlarsın

Linaninannesi

Kayıtlı Üye
rank
Çok geçmiş olsun ya doğumunuza sahip çıkın diyorlar yapmayacaksın her dediklerini böyle hikayeler duydukça evde doğurmayı düşünüyorum ama ebeler özel hastanelerden pahalı fiyatı yanlız doğursam olmazmı ki
Sakın yapma öyle bir şey.Özel hastaneye git elinden geleni yap.Ama sakın yalnız veya ebeyle evde dogurmayi düşünme.Her an her şey olabiliyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kaçınvı gününüzdü
39. Haftaya yeni girmiştim bebek iyiydi her şeyim sorunsuzdu biraz daha beklemenin hiç bir sakıncası yoktu

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Sakın yapma öyle bir şey.Özel hastaneye git elinden geleni yap.Ama sakın yalnız veya ebeyle evde dogurmayi düşünme.Her an her şey olabiliyor
Özele gidiyorum zaten tavsiye edilen bir dr ya memnunumda inşallah böyle şyler gelmez başıma cesaret olsa yapardım ama son raddeye kadar dr ye gitmemeyi düşünüyorum doğum anına normal doğum olur inşallah daha 12 haftadayız 😇

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank

39. Haftaya yeni girmiştim bebek iyiydi her şeyim sorunsuzdu biraz daha beklemenin hiç bir sakıncası yoktu
Cnm 42yi dolduran var ya insaf bi insana bu kadar eziyet edilmez

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank

Aynen baksana daha erkenmişte çok geçmiş olsun yani zor böyle dr lar varken

İremsare

Kayıtlı Üye
rank
Ya ben anlamıyorum bu doktorlar normal doğum için niye bu kadar ısrarcı kadının açılması zor oluyorsa ve zorlamıyorsa niye ısrarla normal dogum diye zorluyorlar şikayet edin kesinlikle kolay degil geçmiş olsun

Tüm sayfalar yüklendi.