Sorum var Kizlar doguruyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gulcan Abdullah tarafından oluşturulan Kizlar doguruyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,370 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 12 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar doguruyorum
Konbuyu başlatan Gulcan Abdullah
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan İpeğin annesi

Çiçek20

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar sabah az az agri giriyodu doktora gitdim acilman var git hazirlikli gel dedi inşallah ki bu gun dogurucam ama 37 haftalik oldum bugun korkuyorum erken dogum sayilmazki?
Sayılmaz canım korkma 36 sonra erken doğum sayılmıyor hakkında hayırlısı canım Rabbim sağ salim kucağına almayı nasib etsin İnşaAllah 🙏🤲
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Evet canimm Allah sizlerden razi olsun bir avazda kurtarsin hayirlisiyla ben yavruma kovuştum wukurler olsun bebegimde bende iyiyiz.

Hepinize duaciyim rabbim sizleride bir avazda kurtarsin. Dogumum cok zor olmadi bin wukr her wey gayet normaldi

Hepinize duaciyim rabbim sizleride bir avazda kurtarsin. Dogumum cok zor olmadi bin wukr her wey gayet normaldi

Ben gecikmişik qaliba canım gözün aydın Rabbim analı babalı büyütsün İnşaAllah 🙏🤲

Gulcan Abdullah

Kayıtlı Üye
rank
Sayılmaz canım korkma 36 sonra erken doğum sayılmıyor hakkında hayırlısı canım Rabbim sağ salim kucağına almayı nasib etsin İnşaAllah 🙏🤲

Ben gecikmişik qaliba canım gözün aydın Rabbim analı babalı büyütsün İnşaAllah 🙏🤲
Coxx sagol ureyim😃😘😍

Gulcan Abdullah

Kayıtlı Üye
rank
😍💋Necə kecdi canım doğuş sancın falan rahatmı oldu indi necəsən
Coxx wukr rahat oldu agrisiz kecmir tebiiki ama ilk doguwumnan ferqli oldu

Doğdu mu bebiş son durumunun nedir herşey yolundadır inşallah canım 🤗🤗🥰🥰 Allah'ım yardımcın olsun
Cox wukr canim 6 gundu doguldugu her sey yaxwidi insallahki bunnan sorada yaxwi olar Allah sizdende razi olsun

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank

Tatlimm bende cokk az oldu agri sadece kontrole geldim ama doktor suyumun gitdiyini soyledi yinede her wey yolundaydi diyeceyim o ki hemen kontrol etdir bazi hamilelikte bebekler sancisiz yola cika biliyor😀

Allah anali babali buyutsun canimm
Allah analı babalı büyütsün inşallah sağlıkla büyüsün inşallah bebişin canım bizede dua et korkuyorum vallahi 😣

İpeğin annesi

Kayıtlı Üye
rank

Tatlimm bende cokk az oldu agri sadece kontrole geldim ama doktor suyumun gitdiyini soyledi yinede her wey yolundaydi diyeceyim o ki hemen kontrol etdir bazi hamilelikte bebekler sancisiz yola cika biliyor😀

Allah anali babali buyutsun canimm
Amin canım inşallah 🥰🤲

Tüm sayfalar yüklendi.