Kizlar doktor yine bilemedi cinsiyetini bi bakın fotoya

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mira nehir tarafından oluşturulan Kizlar doktor yine bilemedi cinsiyetini bi bakın fotoya başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,531 kez görüntülenmiş, 43 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar doktor yine bilemedi cinsiyetini bi bakın fotoya
Konbuyu başlatan Mira nehir
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aysem

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Doktor yine kiza sonra erkege benzetti sizce ne 13 haftalik tam :)
Ekli dosyayı görüntüle 1737
Yaa maşallah Allah'ım sağlıkla dünyaya getirmeyi nasip etsin ama ben bu ultrason görüntüleri konusunda felaket kötüyüm hiç anlamıyorum 😅 doktorlar nasıl anlıyor onu da anlamıyorum 😂😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Amin cnm inşallah saglikli olsunda :) once kiza bnzetiyor sonra erkek gibi diyor bilemedim valla :)
Aynısını bana dedi 13 haftalıkken kıza benziyor dedi bir sevinçle geldim hemen internetten kız bebek kıyafetleri baktım ama şimdi gittim erkeğe benziyor dedi kesin değil dedi ve 16 haftalıktı son gittiğimde. Dediki detaylı ultrasona kadar alışveriş yapma bekle o zaman tam net belli olur dedi 🙄🤔🤗

Mira nehir

Kayıtlı Üye
rank
Yaa maşallah Allah'ım sağlıkla dünyaya getirmeyi nasip etsin ama ben bu ultrason görüntüleri konusunda felaket kötüyüm hiç anlamıyorum 😅 doktorlar nasıl anlıyor onu da anlamıyorum 😂😂

Aynısını bana dedi 13 haftalıkken kıza benziyor dedi bir sevinçle geldim hemen internetten kız bebek kıyafetleri baktım ama şimdi gittim erkeğe benziyor dedi kesin değil dedi ve 16 haftalıktı son gittiğimde. Dediki detaylı ultrasona kadar alışveriş yapma bekle o zaman tam net belli olur dedi 🙄🤔🤗
Ay kuzum ya hevesle kiyafetlere mi baktin :)) inşallah sende sağlıkla alirsin kucagina

Valla mı bakmış mıyım daha öncesinde 😂😂😂😂😂 ay güldüm kendime 😂😂 benim tahminlere güvenmeyin kızlar ilk kez baktım sandım 😂😂

Ben kendi bebişimi bile erkek tahmin ediyordum kız çıktı 😂😂
Hahhaaha 😂 hic güleceğim yoktu kiz

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Ay kuzum ya hevesle kiyafetlere mi baktin :)) inşallah sende sağlıkla alirsin kucagina

Hahhaaha 😂 hic güleceğim yoktu kiz
Valla hevesle kız bebek hastane çıkışları baktım baya bir heyecanla ama eşim dediki ben rüyamda gördüm erkek bu bebek dedi bende yok doktor kız dedi dedim ama şimdi doktor su kaynatti erkeğe benziyor dedi o da kesin değil artık doğunca beli olacak sanırım 😂😂 şuan 17 oldum tam

Normalde kiz saklar belli olmaz derler ama erkek olup belli olmayanda varmidir ki :)

Ya tam bsy soyleyemedi bi çıkıntı gibi bsylerde görüyor ama kordonda olabilir diyor. Anlamadim gitti .d
Canısı o çıkıntı 16.haftaya kadar var tam net 20.haftada gelişimini tmamlıyo aslında😊

Erkek gibi geldi..benim oğlumda 13 haftada kendini göstermedi 16. Haftada bacak arasını açmış pipisni göstermişti 😂😂
Benm ilk oğlana 12.haftada erkek dediler hep erkek dediler 2.yi 14.haftada öğrendm 3.de doktor braz emin olana kadr bekledik 😄

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar