Kızlar doktora gittim 😑

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Yaser_akif tarafından oluşturulan Kızlar doktora gittim 😑 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 8,897 kez görüntülenmiş, 33 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar doktora gittim 😑
Konbuyu başlatan Yaser_akif
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Yaser_akif

Yaser_akif

Kayıtlı Üye
rank
Sezeryan neden olmak istemiyon canım
İkisindede belden aşağı uyuşturdum herşeyi gördüm doğuma değil ameliyathaneye götürüyorlar o biraz zoruma gidiyor bizim ailedeyse sanki ben doğum sancisi hiç girmemişim gibi imalı konuşuyorlar insanın zoruna gidiyor ve bende baştan beri hep normal doğum istiyordum nasip olmadı ama sezeryan dan sonra ki sancı ama onu kimse takmiyo

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Milletin ne dusundugu ne dedigıne takılma bence ilk normal olsaydı hep olurdu ama 2 kere sezeryan olmus sun kendini hıc riske atmaya degmez belden uyusturma dıgerıne gore daha iyi diyorlar uyutmadıkları İcin ınsallah bunda guzel gecer ameliyatın hakkında hayırlısı olsun saglıkla bebegini kucagına alırsın ınsallah 🙏🤲🤗

Yaser_akif

Kayıtlı Üye
rank
Milletin ne dusundugu ne dedigıne takılma bence ilk normal olsaydı hep olurdu ama 2 kere sezeryan olmus sun kendini hıc riske atmaya degmez belden uyusturma dıgerıne gore daha iyi diyorlar uyutmadıkları İcin ınsallah bunda guzel gecer ameliyatın hakkında hayırlısı olsun saglıkla bebegini kucagına alırsın ınsallah 🙏🤲🤗
Aynen yapcak bişey yok inşaALLAH sağlıkla kucağınıza alırsınız hepimiz

Hü_meyra

Kayıtlı Üye
rank
Slm kızlar ben bugün doktora gittim son çarem bir doktor vardı onada dedim sevaryan olmak istemiyorum youtube de 2 sene arayla normal doğum yapanlar var oda 3 sene geçmesi lazım en azından dedi riski alamam kabul etmedi ben napicam yaa genemi sezaryan 🥶
Benimde canım 6 sene oldu ikinciye riske giremeyiz dedi yani 3. 4. 5. sene fark etmiyor

Tüm sayfalar yüklendi.