Kızlar dua edin doğuma alıcaklarom beni galiba doktoru bekliyorlar korkuyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gamze akdeniz tarafından oluşturulan Kızlar dua edin doğuma alıcaklarom beni galiba doktoru bekliyorlar korkuyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,199 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar dua edin doğuma alıcaklarom beni galiba doktoru bekliyorlar korkuyorum
Konbuyu başlatan Gamze akdeniz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sevgi123

❤ 3 çocuklu 1 Anne ⚘

Kayıtlı Üye
rank
Doğum bitti daha yeni yeni kendime geliyorum spinal yaptılar kızlar bebeğimi de başka hastaneye nakil ettiler küveze çok morelim bozuk göremedim bile yavrumu sadece sesini duydum uzaktan gördüm hayal meyal covid olduğum için aldılar gittiler hemen 😭
Üzülme diyemem zor bir durum dirayetli ol bebiş yanında olmaya bilir ikiniz sağlıklı olun yine kavuşacaksınız bunu düşün biran evvel toparlan ki daha sut vereceksin uykusuz geceler gaz sorunları oooo rabbim sifa versin kisa surede bulusun insallah biran evvel

...

Moderator
Mod
rank
Doğum bitti daha yeni yeni kendime geliyorum spinal yaptılar kızlar bebeğimi de başka hastaneye nakil ettiler küveze çok morelim bozuk göremedim bile yavrumu sadece sesini duydum uzaktan gördüm hayal meyal covid olduğum için aldılar gittiler hemen 😭
Geçmiş olsun canım.Rabbim bebeğini hayırlı sağlıklı uzun ömürlü etsin.Tez zamanda sizi sağlıkla birbirinize kavuştursun.Çok sitres yapma canım.Sizin durumdan daha kötü durumda olan arkadaşlar vardı burda.Hepsi düzeldi kavuştu yavrusuna.Olumsuz hiç düşünme canım benim.Herşey düzelecek.ALLAH büyüktür.Dualarım seninle😘😘😘

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Başka sorun var mı cnm gelişiminde sıkıntı var demiştin daha önce
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Başka sorun var mı cnm gelişiminde sıkıntı var demiştin daha önce
Geçmiş olsun bu arada cnm hiç üzülme ikinizde çok iyi olacaksınız geçici bi durum bol bol dinlen bebeginln sana çok ihtiyacı olacak

Sevgi123

Kayıtlı Üye
rank
Hayırlı olsun kuzum hemenxik iyileşvinşsllah kavuş yavruna üzme kendini herşeyden önemlisi morâl bu hastalıkta ☹️ dualarım seninle

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar