Sorum var Kizlar dualarınıza ihtiyacım var

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Belinayin❤️ Annesi tarafından oluşturulan Kizlar dualarınıza ihtiyacım var başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,036 kez görüntülenmiş, 157 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar dualarınıza ihtiyacım var
Konbuyu başlatan Belinayin❤️ Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Belinayin❤️ Annesi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Hadi inşallah cnm bizede haber ver bak giderken falan unutma
Veririrm tabi kuzum normalde cuma kontrol var ama şuanda sancı var 5 dakika ara ile geliyor ama maksimum 30 saniye sürüp geri gidiyoe şiddeti hep aynı tabi ayakta kalınca rahme de giriyor bakalım kızçe bugün babası gidecek diye üzgün sanırım 😂😂. 4 gündür böyle sancılar yokluyor düzenli geliyor ama şiddeti artmıyor bir dün gece çok kötüydüm hatta ağrıdan uyuya kalmıştım 🤦🏻‍♀️. Bakalım ne olacak

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Maşallah canım doğum heran olabilir desene Rabbim sagsalım kucagına almayı nasip etsin
Allah razı olsun kuzum inşallah ya bizde olsun istiyoruz artık . 4 gündür geceleri sancı oluyoe hatta 3 4 saat sürüyor düzenli ama sancı şiddeti hiç artmıyor hep aynı düzende ve şiddette giriyor bakalım

Belinayin❤️ Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Veririrm tabi kuzum normalde cuma kontrol var ama şuanda sancı var 5 dakika ara ile geliyor ama maksimum 30 saniye sürüp geri gidiyoe şiddeti hep aynı tabi ayakta kalınca rahme de giriyor bakalım kızçe bugün babası gidecek diye üzgün sanırım 😂😂. 4 gündür böyle sancılar yokluyor düzenli geliyor ama şiddeti artmıyor bir dün gece çok kötüydüm hatta ağrıdan uyuya kalmıştım 🤦🏻‍♀️. Bakalım ne olacak
Kıyamam ya sağlıcakla gelsin fazla yorma kız kendini normalmi olucak sezeryanmi cnm senin

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar