Kizlar dualarinizi bekliyorum lutfen🙏🙏

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Genç anne tarafından oluşturulan Kizlar dualarinizi bekliyorum lutfen🙏🙏 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,442 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar dualarinizi bekliyorum lutfen🙏🙏
Konbuyu başlatan Genç anne
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Genç anne

2 prenses1prens annesi

Kayıtlı Üye
rank
Cuma gunu sezeryan olacam stres korku panik olmusum suana kadar iyiydim birden oldu cok duygusal olmusum esime bana bisey olsa cocuklqrimiza iyii bak dedim sanki bana bisi olacakmis gibi insanin korktugu basina gelir insallah bisey olmaz ama 2 tane cocugum Rabbim Beni baslarindn eksik etmesin lutfen dualarinizi bklerim valaha kalkayim bende sizin icin hep ederim zaten ediyorum duanin gucune cok inanirim 😐😐
İnşallah sağ salim kurtuluruz canım bebişinde sende Allahım hiç bir anneyi evlatsiz hiç bir evladı da annasiz babasız koymasın inşallah 🤲☺️🌹

İkizlerin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Cuma gunu sezeryan olacam stres korku panik olmusum suana kadar iyiydim birden oldu cok duygusal olmusum esime bana bisey olsa cocuklqrimiza iyii bak dedim sanki bana bisi olacakmis gibi insanin korktugu basina gelir insallah bisey olmaz ama 2 tane cocugum Rabbim Beni baslarindn eksik etmesin lutfen dualarinizi bklerim valaha kalkayim bende sizin icin hep ederim zaten ediyorum duanin gucune cok inanirim 😐😐
Benim de evlatlarım var bende senin gibi korkuyorum bana çok düşkünler Allah'ım hepimizi sağ saglim kurtarsın inşallah

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar