Kızlar duaniza ihtiyacım var

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Prensannesi tarafından oluşturulan Kızlar duaniza ihtiyacım var başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,970 kez görüntülenmiş, 35 yorum ve 16 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar duaniza ihtiyacım var
Konbuyu başlatan Prensannesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Prensannesi

Atlasin annesi

Kayıtlı Üye
rank
38+6 gebeyim yatış verdiler Çok korkuyorum kızlar sancım başlamış şuan nstye ve seruma bağlıyım sürekli açıklık kontrolü yapılıyor açıklık 3 santim oldu açıklık kanaması da başladı oğlumun kilosu 3610 normal doğum deniyecekler olmazsa sezeryanla olacak ya sağlıklıca cikamazsak ikimizde diye çok korkuyorum dua edermisiniz kızlar
Canim Allah yardimciniz olsun bebeginin kilosu cok guzel sende saglikla kucagina alirsin insallah

Meva

Kayıtlı Üye
rank
38+6 gebeyim yatış verdiler Çok korkuyorum kızlar sancım başlamış şuan nstye ve seruma bağlıyım sürekli açıklık kontrolü yapılıyor açıklık 3 santim oldu açıklık kanaması da başladı oğlumun kilosu 3610 normal doğum deniyecekler olmazsa sezeryanla olacak ya sağlıklıca cikamazsak ikimizde diye çok korkuyorum dua edermisiniz kızlar
Sağlıkla huzurla kucağınıza alın 🤲 Allah yardımcın olsun canım

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Allah yardimicn olsun cnm 🤲🏻 doğumunu yaptın mi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çok şükür doğum oldu sezeryanla şuan yanımda bebeğim uyuyor teşekkür ederim
Ya ne güzel bu yorumları yeni gorudm 😍😍 kucağına almissin cnm sağlıkla büyüsün minnos

Allahim kolaylık versin canım Rabbim yardımcın olsun inşallah bi an önce sağlıkla bebeğine kavuşursun korkma Allahin izniyle bisey olmaz

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar