Kizlar elimde slepyy natural 1 numara çok kaldı ? Fikir

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde Asel'in annesi ❤️ tarafından oluşturulan Kizlar elimde slepyy natural 1 numara çok kaldı ? Fikir başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,136 kez görüntülenmiş, 31 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı Kizlar elimde slepyy natural 1 numara çok kaldı ? Fikir
Konbuyu başlatan Asel'in annesi ❤️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asel'in annesi ❤️

Esma nur ktbs

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar elimde slepyy natural 1 numara bebek bezi var 4 paket açılmamış 40 tanede de açılmış cekmecemde dizili paket içinde 40 tane eşim çokça almış şuan bebeğime çok küçük geliyor onlar kaldı elimde öyle yazık napa bilirim nerde uygun fiyata satılır bilgi verirmisiniz ? Bugün başka bez aldım çünkü onları kullanamıyorum yazik kaldı
Dolap uygulaması var canım sen kullanmıyorsan bile kullanan vardır etrafında onlara satış yaptırabilir sin

İnşirah 0824

Kayıtlı Üye
rank
İyi olur du kuzum ya kaldı öyle dolap uygulamasını indiririm canm şimdi uygun fiyat yazarım en azından elimde kalmaz
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aynen onu doğru dedin açık olanı kimse almaz kızımın babası heves Edip çekmeceye dizmiş😂 sizmeseydi o da bir paket kadar ben kullanırım artık
Yok canım onu da satın alan oluyor inan öyle ihtiyaç sahibi çıkıyor ki öyle muhtaç olanlar çıkıyor ki çok üzülüyorum görünce

Selda mas

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar elimde slepyy natural 1 numara bebek bezi var 4 paket açılmamış 40 tanede de açılmış cekmecemde dizili paket içinde 40 tane eşim çokça almış şuan bebeğime çok küçük geliyor onlar kaldı elimde öyle yazık napa bilirim nerde uygun fiyata satılır bilgi verirmisiniz ? Bugün başka bez aldım çünkü onları kullanamıyorum yazik kaldı
Dolap uyg.yukle ordan müşteri bul gardrop tan sat komisyon çok kesilmiyor

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Valla kuzum ben de aynı şeyi yaşadım letgo dan da satamadım sonra regl olunca kullandım hepsini 😂😂😂

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Valla kuzum ben de aynı şeyi yaşadım letgo dan da satamadım sonra regl olunca kullandım hepsini 😂😂😂
Bende dolaba attım ama yok satilcak gbi değil valla 4 paket açılmamış 53 adet de açılmış var 🥰230 fiyat yazdım ama galiba bende adet olunca bitircem etrafımda yeni dogan da yok ki 😂 yazık valla baktım olmuyor birazdaha uyguna yazarım en azından bir paket bebek bezi ala biliyim 😂

İnşirah 0824

Kayıtlı Üye
rank
Bende dolaba attım ama yok satilcak gbi değil valla 4 paket açılmamış 53 adet de açılmış var 🥰230 fiyat yazdım ama galiba bende adet olunca bitircem etrafımda yeni dogan da yok ki 😂 yazık valla baktım olmuyor birazdaha uyguna yazarım en azından bir paket bebek bezi ala biliyim 😂
Bence siz hesabı yeni actiginiz için biraz da öyle oluyor
Mesela orda ürünü favorilerine ekleyen olursa hemen beğenenlere özel teklif diye bişey var bı 20 lira dusurseniz satılır hemen
Ben baby turco aldım kızım için yoksa sizden alırdım da geçti artık aldım

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank
Letgo hesabım yok ki kuzum satılır mı orda acaba
Ben sattım elimdeki kalan bezleri letgoda
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Mesela orda ürünü favorilerine ekleyen olursa hemen beğenenlere özel teklif diye bişey var bı 20 lira dusurseniz satılır hemen
Ben 2 paket primaya 150 yazdım çok diyorlar biri 44 adet diğeri 36 yenidoğan bide zaten prima almiş basını gidiyor

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Doğrudur yeni açtım belki ondan da ola bilir cnm fiyat düşerim o sorun değil cnm elimde kalmasından iyidir

Tüm sayfalar yüklendi.