Sorum var Kızlar eltisiyle komşu olan var mı nasıl anlaşıyorsunuz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Miniğimin Annesi tarafından oluşturulan Kızlar eltisiyle komşu olan var mı nasıl anlaşıyorsunuz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,531 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar eltisiyle komşu olan var mı nasıl anlaşıyorsunuz
Konbuyu başlatan Miniğimin Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Miniğimin Annesi

Miniğimin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Eltimle Bi sorunum yok ama çok sinirlerimi bozuyor benim evim kaynanamların üst katında ama şimdilik kaynanamların evinde oturuyorum onlar yaylada kalıyorlar. Eltim e Bi tabak bişy ver bidaha o tabağı geri getirmiyor kendi kazanı var kaynanamların kiye aynı ama kendininkini yıkamaya üşendiğimden gelip bizimkini aldı onu da kirletip Bi köşeye atmış ne zamandır istiyorum getirmiyor giden yemek tabaklarını getirmediği vetmiyor daha gelip kaynanamların kaşık fincan tabak götürüp getirmiyor çok sinir bozucu

❤️Şeyma❤️İlyas❤️

❤️ Yaşama Sebeplerim ❤️
rank
Eltimle Bi sorunum yok ama çok sinirlerimi bozuyor benim evim kaynanamların üst katında ama şimdilik kaynanamların evinde oturuyorum onlar yaylada kalıyorlar. Eltim e Bi tabak bişy ver bidaha o tabağı geri getirmiyor kendi kazanı var kaynanamların kiye aynı ama kendininkini yıkamaya üşendiğimden gelip bizimkini aldı onu da kirletip Bi köşeye atmış ne zamandır istiyorum getirmiyor giden yemek tabaklarını getirmediği vetmiyor daha gelip kaynanamların kaşık fincan tabak götürüp getirmiyor çok sinir bozucu
Ah sende 1 tane bende 4 tane ve dördü de komşum

Miniğimin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ah sende 1 tane bende 4 tane ve dördü de komşum
Offf o daha sıkıntılı canım benim eltim pek iş yapmayı sevmez ne zaman mutfağına geçsem düğün bılaşığı gibi kap birikmiş birazcık yön versem bana yıkatasları geliyor kaynım da istiyor gidip ben evlerinin işini yapim bide söylüyorlar bazen ama ben hiç yön vermiyorum sadece 7 ay önce doğum yapmıştı o zaman yapmıştım işlerini kaynanamla birlikte tertemiz olmuştu sonra düzeldi yine aynı değişen bir şey yok

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Elti diyince nasıl korkunç bir kelime olarak geliyor bana

❤️Şeyma❤️İlyas❤️

❤️ Yaşama Sebeplerim ❤️
rank
Offf o daha sıkıntılı canım benim eltim pek iş yapmayı sevmez ne zaman mutfağına geçsem düğün bılaşığı gibi kap birikmiş birazcık yön versem bana yıkatasları geliyor kaynım da istiyor gidip ben evlerinin işini yapim bide söylüyorlar bazen ama ben hiç yön vermiyorum sadece 7 ay önce doğum yapmıştı o zaman yapmıştım işlerini kaynanamla birlikte tertemiz olmuştu sonra düzeldi yine aynı değişen bir şey yok
Benm kilerin hepsi temiz sadece Bi tanesi dediğin gibi, evi çarşamba pazarı gibi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Elti diyince nasıl korkunç bir kelime olarak geliyor bana
Aynen
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

😂😂 Keşke onlardan çok uzakta oturma şansımız olsa
Ahh keşke be gülüm ne çok isterdim Bi bilsen 😒üstelik 2 tanesi bizim arka tarafta altlı üstlü oturuyorlar diğer ikisi ben evin ön tarafında oturuyorlar. Hatta konuşıp çocuklarına bağırdıkları zaman duyuyorum onları o kadar yakınlar

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Benim eltim yok

Çiçek20

Kayıtlı Üye
rank
Allah akıl fikir versen o kadına 😏benim bir eltim var çok şükür aramız çok iyi kardeş gibiyiz aynı evde kaldığımzda oluyor arada ben başka ülkede yaşıyorum o başka kaynanam gille bir kalıyor bende gitdiyimde aynı evde kalıyoruz bizim ev daha tam hazır diyil onun için ama evlerimiz yan yanadır

Tüm sayfalar yüklendi.