Sorum var Kizlar enfeksiyon acil yardim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Melisaazra1238 tarafından oluşturulan Kizlar enfeksiyon acil yardim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 515 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar enfeksiyon acil yardim
Konbuyu başlatan Melisaazra1238
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Baharrr

Adsız anne adayı

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar dogum yapalı 1 sene oldu ama şu 1 aydır vajinam da kötü kokulu beyaz ve sarımsı akinti iliskiye girerken de vajinam da yanma oluyor sonrasında da devam ediyor acısı batma yanma kaşıntı oluyor sizce enfeksiyon varmidir eşimden bulaşmış olabilir mi diye düşünüyorum
Benimde öyleydi mantar demişti doktor bence doktora git

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar dogum yapalı 1 sene oldu ama şu 1 aydır vajinam da kötü kokulu beyaz ve sarımsı akinti iliskiye girerken de vajinam da yanma oluyor sonrasında da devam ediyor acısı batma yanma kaşıntı oluyor sizce enfeksiyon varmidir eşimden bulaşmış olabilir mi diye düşünüyorum
Yüksek ihtimal. Doktora git bence hem doğum sonrasında da gitmek gerekiyor ikisi bir arada çıkar

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Büyük ihtimal mantar enfeksiyonun var doktora gidip tahlil yaptır ilaç verir geçer inşallah

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar