Kizlar erkek bebek kaç haftada doğum yaptınız ben şuan 34-4 haftalık olduk çok ağrılarım var sanki doğum yapacak gibi bel ayak sırt bu normalmi sizce

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Feride_07 tarafından oluşturulan Kizlar erkek bebek kaç haftada doğum yaptınız ben şuan 34-4 haftalık olduk çok ağrılarım var sanki doğum yapacak gibi bel ayak sırt bu normalmi sizce başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,075 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar erkek bebek kaç haftada doğum yaptınız ben şuan 34-4 haftalık olduk çok ağrılarım var sanki doğum yapacak gibi bel ayak sırt bu normalmi sizce
Konbuyu başlatan Feride_07
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Özlem333

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
39+3te doğdu ama kendisi doğmadı doğurttular beni beyfendi suyuna kaka yapmaya karar vermiş. Öyle olunca mecburen doğurttular yoksa dururdu kesin o çok rahattı valla 😂 doğunca surat ifadesinden anlaşılıyordu aşırı memnuniyetsizdi 😂
🤣benim ilk öglumuda zorla doğurttular gelmeye neyeti hiç yoktu 10 gun geç doğdu doktorlar bile şasiriyolardi acilmam vardi sancim vardi ama korkudan sancilarim kesiliyodu nst de sanci tavan ama bende tık yoktu onun icin doktorlar normal gelmesi gereken gunden 10 gun sonra zorlada olsa beyfendiyi cıkarttılar 🤣🤣🤣 dedilerki bu cok nadir oluyo senin bebeginin yeri rahat gelmek istemiyo 😄ikinci cocugumda 7 gun gec geldi bu hamileligimde şimdiden sancilarim başlamiş acaba bu erkenmi gelecek nee🤔🤭🤭🤭😂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar