Kızlar erken doğum riski 😔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Buğlem❤️ tarafından oluşturulan Kızlar erken doğum riski 😔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,755 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar erken doğum riski 😔
Konbuyu başlatan Buğlem❤️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ...

Buğlem❤️

Kayıtlı Üye
rank
Hiç korkup kendini de bebeğinide strese sokma 32 hafta doğsa bile 30 40 gün kuvezde kalır yine yaşar belki hiç giröez bile kuveze arkadaşımın bebekleri 30 haftalık doğdu ikizler birde. Kiloları 1200 1300 civarıydı şuan ikisini görsen komediler 😊 hiç stres yapma
İnşallah canım 😊
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Allah yardımcın olsun inşallah canm sağ salim kucağına alırsın inş dualarım sennle
Allah Razı olsun canım

Allah yardımcın olsun inşallah canm sağ salim kucağına alırsın inş dualarım sennle
Allah Razı olsun canım
Canım allahın izniyle birşey olmaz. Ciğer geliştirici iğne çok işe yarıyor arkadaşım 29 haftada doğum yaptı 1 ay kadar küvezde kaldı bebek şimdi turp gibi yaşına gircek oda 2 kez ciğer geliştirici iğne oldu gebelik zehirlenmesi yüzünden acil alındı bebek sende inşallah vakitli doğum yaparsın strese sokma kendini
İnşallah canım ilk gebelik ister istemez korkuyorum Rabbim hepimizin bebeklerini korusun

Allah Razı olsun canım
Canım allahın izniyle birşey olmaz. Ciğer geliştirici iğne çok işe yarıyor arkadaşım 29 haftada doğum yaptı 1 ay kadar küvezde kaldı bebek şimdi turp gibi yaşına gircek oda 2 kez ciğer geliştirici iğne oldu gebelik zehirlenmesi yüzünden acil alındı bebek sende inşallah vakitli doğum yaparsın strese sokma kendini
İnşallah canım ilk gebelik ister istemez korkuyorum Rabbim hepimizin bebeklerini korusun
Rabbim yardımcın olsun canım inşallah biraz daha bekler bebiş ama burada 33 haftada falan doğum yapan arkadaşlar var bebeği küveze girmeyen bile var sende sorunsuz yaparsın doğumunu da sağlıkla kucağına alırsın inşallah canım 🙏
İnşallah canım

Allah Razı olsun canım
Rabbim yardımcın olsun canım inşallah biraz daha bekler bebiş ama burada 33 haftada falan doğum yapan arkadaşlar var bebeği küveze girmeyen bile var sende sorunsuz yaparsın doğumunu da sağlıkla kucağına alırsın inşallah canım 🙏
İnşallah canım

Cnm korkma Allah’ın izniyle iğneni yaptır bi sıkıntı olmaz 31.haftada kuzenim doğum yaptı başından beri riskliydi hamileliği 28.haftada ciğer geliştirici iğneyi de yapmışlardı inanırmısn bebek küvezde bile kalmadı ertesi gün eve çıktılar
Maşallah canım Allah hepinizden razı olsun içimi ferahlattınız

Son düzenleme:

Heyatim

Kayıtlı Üye
rank
Allah yardimciniz olsun canim korkma inwallah her wey yaxwi olucak sag salim bebeyine kavuwacaksin
32 haftalığım erken doğum riskim var durduruyor doktorum şuan haplarla iğnelerle 34 haftalığa gelmesi için ciğer geliştirici iğne yapıyor çok korkuyorum endişeleniyorum başına gelen varmı birşey olacak diye çok korkuyorum lütfen dualarınızı eksik etmeyin inşallah hepimiz sağ sağlim bebeklerimizi kucağımıza alırız 😔

Acemi anne

Kayıtlı Üye
rank
32 haftalığım erken doğum riskim var durduruyor doktorum şuan haplarla iğnelerle 34 haftalığa gelmesi için ciğer geliştirici iğne yapıyor çok korkuyorum endişeleniyorum başına gelen varmı birşey olacak diye çok korkuyorum lütfen dualarınızı eksik etmeyin inşallah hepimiz sağ sağlim bebeklerimizi kucağımıza alırız 😔
Allahın duası üzerine olsun cnm

Bir Mucize

Kayıtlı Üye
rank
Çok geçmiş olsun 🙏 Benim de erken doğum riskim var, hatta şu an hastanede gözetim altındayım. Doktorunun haberinin olması, önleyici ilaç, ciğer geliştirici iğne vurmaları iyi olmuş. Allahın izniyle vakti zamanında gelir bebeğin sağlıcakla inşallah 🙏🙏

İremsare

Kayıtlı Üye
rank
Allah yardımcın olsun canm , benimde erken doğum riskim var seni çok iyi anlıyorum inşalla sağlıkla vaktinde kucağına alirsin beebegini
Sende canımm inşallah ama kafaya takma erken de olsa bişe olmaz 34 de doğum çok aşırı erken de degil 31 de doğuran cokk var ben bizzat kendimde yaşadım oğlumla doktorda uygun görürse zaten artık bende cok kafaya taktım cok ama gelecek se de gelsin sağlıkla napim 🌼🌼

Sedoss

Kayıtlı Üye
rank
Cok iyi anlıyorum seni canım benim de başından beri erken doğum riskim var ama hep hayırlısı olsun diyorum içini rahat tut sağlıkla doğurursun inşallah

...

Moderator
Mod
rank
Rabbim sağlıkla vaktinde miniğini kucağına almanı nasip etsin canım.

Tüm sayfalar yüklendi.