Kızlar eşim beni çok yoruyor onun yüzünden yarım doguracam

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mamı Sibel tarafından oluşturulan Kızlar eşim beni çok yoruyor onun yüzünden yarım doguracam başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,432 kez görüntülenmiş, 92 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar eşim beni çok yoruyor onun yüzünden yarım doguracam
Konbuyu başlatan Mamı Sibel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mamı Sibel

Ebru Ulus

Kayıtlı Üye
rank

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank
Tam Altın ozaman kaynanan kızzzzzz 👍👍😄😄😄😄
Teyzem 5 aylık ikizlere gebe 2si kız o bile isim koymuş biri Ayşe zelal digeri havin rajda
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bilmiyorum ki valla tam altın kaynana olsa küçük prenses de gram altın yada çeyrek altın falan olur 😅
Nurum teyzem 5 aylık hamile ikizlere 2side kız onlar bile isim koymuş ayşe zelal havin rojda😂😂😂

Bilmiyorum ki valla tam altın kaynana olsa küçük prenses de gram altın yada çeyrek altın falan olur 😅
Nurum teyzem 5 aylık hamile ikizlere 2side kız onlar bile isim koymuş ayşe zelal havin rojda😂😂😂

Selda mas

Kayıtlı Üye
rank
Annişler eşim beni çok yoruyor onun derdinden yarım doguracam😁😁 ya çok iyi birisi bir dediğimi 2etmez ne istesem aluryapar ama şu kızım 31 haftalık oldu isim konusunu baba verdi asel dedim yine yok kızıma sürpriz isim koyacam hastanede kimlikte görecen dedi çok kızıyorum
Yok artık fikri niye değişip durur ya valla ben erken ama bilekliği isimli yaptırdım sende öyle bişey mi yaptirsan 🙊

2 prenses1prens annesi

Kayıtlı Üye
rank
Annişler eşim beni çok yoruyor onun derdinden yarım doguracam😁😁 ya çok iyi birisi bir dediğimi 2etmez ne istesem aluryapar ama şu kızım 31 haftalık oldu isim konusunu baba verdi asel dedim yine yok kızıma sürpriz isim koyacam hastanede kimlikte görecen dedi çok kızıyorum
Belkide sana sürpriz yapmak istiyo olabilir senin ile eğleniyordur çünkü benim eniştem de ablam a aynısı ni yapıyordu ablamın dediği ismi koymuştu bebiş doğduktan sonra

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
😂😂😂😂 Sana takılıyor bence cesaret edebilir mi öyle birşeye bilemedim 🤦‍♀️

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Sağlıkla gelsin de şaka bir yana gerçekten Takılıyordur sana aklında güzel bir isim vardır yada senin beğendiğin 😘😘

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank
😂😂😂😂 Sana takılıyor bence cesaret edebilir mi öyle birşeye bilemedim 🤦‍♀️
Valla ondan herşey beklenir bilemedim🤨🤨🤨

Sağlıkla gelsin de şaka bir yana gerçekten Takılıyordur sana aklında güzel bir isim vardır yada senin beğendiğin 😘😘
İnşallah dediğin gibi olur nur

İnşallah dediğin gibi olur nur

Belkide sana sürpriz yapmak istiyo olabilir senin ile eğleniyordur çünkü benim eniştem de ablam a aynısı ni yapıyordu ablamın dediği ismi koymuştu bebiş doğduktan sonra
İnşallah cnm öyle olur

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar