Kızlar eşim beni çok yoruyor onun yüzünden yarım doguracam

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mamı Sibel tarafından oluşturulan Kızlar eşim beni çok yoruyor onun yüzünden yarım doguracam başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,460 kez görüntülenmiş, 92 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar eşim beni çok yoruyor onun yüzünden yarım doguracam
Konbuyu başlatan Mamı Sibel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mamı Sibel

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
Annişler eşim beni çok yoruyor onun derdinden yarım doguracam😁😁 ya çok iyi birisi bir dediğimi 2etmez ne istesem aluryapar ama şu kızım 31 haftalık oldu isim konusunu baba verdi asel dedim yine yok kızıma sürpriz isim koyacam hastanede kimlikte görecen dedi çok kızıyorum
Valla canım o isim muhabetti 31 haftadır bizdede var anamın adını koyacam diyo bende mahkemeye verir değiştiririm diyorum bakalım ne olacak

Söylemiyor dıgurdugun gün kimlikte görürsün diyor oda işini biliyor
Allah kızçeye şimdiden yardım etsin 😂bari güzel bir isim koysa.
Bizde de ilk evlendiginizden beri adı belliydi bı isim ben bı isim babası koyacakti herşey okeydi. Şimdi 2 gündür benimki başka isimler mıkırdaniyir kendi istediği isim duracak beyfendinin benim sectigim ismi değiştirmeye çalışıyor.benimkinin aklı geç düştü herhalde
Sıkarım topuklarına bı hata yaparsan dedim 😅😅

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank
Valla canım o isim muhabetti 31 haftadır bizdede var anamın adını koyacam diyo bende mahkemeye verir değiştiririm diyorum bakalım ne olacak
Anasını koymuyor buda başka isim bulmuş sürpriz diye
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bizde de ilk evlendiginizden beri adı belliydi bı isim ben bı isim babası koyacakti herşey okeydi. Şimdi 2 gündür benimki başka isimler mıkırdaniyir kendi istediği isim duracak beyfendinin benim sectigim ismi değiştirmeye çalışıyor.benimkinin aklı geç düştü herhalde
😂😂😂 Bunlar hepsi aynı
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

😂😂😂 Bunlar hepsi aynı

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Annişler eşim beni çok yoruyor onun derdinden yarım doguracam😁😁 ya çok iyi birisi bir dediğimi 2etmez ne istesem aluryapar ama şu kızım 31 haftalık oldu isim konusunu baba verdi asel dedim yine yok kızıma sürpriz isim koyacam hastanede kimlikte görecen dedi çok kızıyorum
Onu benim kocam da yaptı ama kırmadı beni ikinci isim olarak benim istediğim oldu

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar