Kızlar eşim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ecemmm tarafından oluşturulan Kızlar eşim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,970 kez görüntülenmiş, 28 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar eşim
Konbuyu başlatan Ecemmm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nesliesen

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Kuzum bu konuda erkekler o kadar rahatki karşıdakini robot gibi görüyorlar resmen. Bende şuan hamileyim eşime kalsa doğduktan sonra bidaha yapalım hemen diyor. Bunu eşine düzgün bir dille bakamayacağını, hazır olmadığını, ağrıları senin çektiğini gebelikteyken küçük çocuğa bakmanın zorluğunu vs anlatman gerekli

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 1 aylık bebegim var eşim 2.side olsun istiyor araları az olur birbirlerine kardeşlik yaparlar diyor daha yeni bi psikolojikmen cökuntuden çıkmaya başladım yeni bi çöküşü nasıl kaldiricam bana zaman vermiyor onu kirmayacagim ama hamile kalmamak için ne yapmalıyım birkac aya hamile kalabilmem için uğraşacak gibi duruyor en azından bu zamanı atlatacak ne yapabilirim
Canım çok erken ya arası az olsun kardeş gibi büyür derler ama 1 ay da çok erken iğne ol istersen ama hiç bir korunma yönteminin %100 korumuyor maalesef bir şekilde konuşup ikn etmeye bak derim yazık günah sanada

D

D♡H♡L

Guest
Bemim normal doğum zor olmadı Allaha şukur ama dikişlerim vardı 1ay anca iyileşti 3 aylik kizim var eşim bir de erkek evlat istiyor ona kalsa daha 1 yaşinq girmeden doğacaktı ama ben kocama dedim ki biraz bekleyelim bebekte emiyor 1 yaşına fln gelsin dedim çok özür dileyerek soyluyorum biraz bir birimizden uzak kalmayį tercih ettik

Ecrinimbenimherseyim.

Kayıtlı Üye
rank
Canım buyututeck olan sensin o yüzden kararida sen ver ama eşin bı yandan haklı beraber buyurlerse senin için iyi olur arkadaş olurlar ama bebeğin yaşını dolması ni bekle bı sene seni emsin ondan sonra korunmayı bırak . Ben kızım bı yaşına girdikten sonra korunmayı bıraktım altı yedi ay tutmadı sonra tuttu 4aylikken kaybettim kürtaj oldum kürtajdan 5 ay sonra hamile kaldım şimdi hamileyim son aylardayim yani demek istediğim korunma yi bıraksan da Allah ne zamn nasip ederse o zamn oluor

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 1 aylık bebegim var eşim 2.side olsun istiyor araları az olur birbirlerine kardeşlik yaparlar diyor daha yeni bi psikolojikmen cökuntuden çıkmaya başladım yeni bi çöküşü nasıl kaldiricam bana zaman vermiyor onu kirmayacagim ama hamile kalmamak için ne yapmalıyım birkac aya hamile kalabilmem için uğraşacak gibi duruyor en azından bu zamanı atlatacak ne yapabilirim
Ayy seni o kadar iyi anlıyorum ki doğum yaptığımdan beri ikinci çocuk muhabbeti var sanki kendisi doğuracak eğer sezeryan doğum yaptıysan dikişlerim tutmaz en az 2 yıl geçmesi lazım hayatımı tehlikeye atmış oluruz gibi şeyler söyle pek anlamıyorlar zaten inanır büyük ihtimalle

Zeynep0147

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum bu konuda erkekler o kadar rahatki karşıdakini robot gibi görüyorlar resmen. Bende şuan hamileyim eşime kalsa doğduktan sonra bidaha yapalım hemen diyor. Bunu eşine düzgün bir dille bakamayacağını, hazır olmadığını, ağrıları senin çektiğini gebelikteyken küçük çocuğa bakmanın zorluğunu vs anlatman gerekli
Kesinlikle

Ecemmm

Kayıtlı Üye
rank
Ayy seni o kadar iyi anlıyorum ki doğum yaptığımdan beri ikinci çocuk muhabbeti var sanki kendisi doğuracak eğer sezeryan doğum yaptıysan dikişlerim tutmaz en az 2 yıl geçmesi lazım hayatımı tehlikeye atmış oluruz gibi şeyler söyle pek anlamıyorlar zaten inanır büyük ihtimalle
Normal oldu daha yaşım 19 önümüzde uzun süre var ama anlatamıyorum

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Sakıncalı bir durum doktorun konuşsun bukadar kısa sürede 2.çocuk sağlıksız bebeğinide zorlanırsın belki emziremezsin bunları anlasın çocuk değil ya hemen 2.yi istiyor taşıyıp doğuracak olan sensin

Tüm sayfalar yüklendi.