Kızlar eşimle çok kötü kavga ettim bunu yine boşayacam😔😔😔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sybm tarafından oluşturulan Kızlar eşimle çok kötü kavga ettim bunu yine boşayacam😔😔😔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 9,626 kez görüntülenmiş, 143 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar eşimle çok kötü kavga ettim bunu yine boşayacam😔😔😔
Konbuyu başlatan Sybm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Dini acidanda eşi olarak uyarirsin ama devam ederse bu onun günahi uyarip vazifeni yaparsin sen yuva yikmak cok abarti zaten zamanla birakicakti hamilelik ve lohusa döneminde bu tür seyler olabiliyor elbette normal degil ama cokta abrtilacak bir konuda degil.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Size kalmadi kimsenin fikrini sorgulamak keşke okurken beyninizide kullanip algilarinizi acsaydiniz yoksa yapamazsiniz tabi neyse :) ben beraber izleyin demedimi bazi uzmanlar iliski dinamigi acisindan bunu tavsiye ediyo dedim uzmanlar yani ben uzman değilim ve bunu normallestirmedim sadece erkeklerde ergenlik döneminden kalan bir aliskanlik olabilcegini söyledim bunu bosanmaya goturmek akil isi degil sonucta kocasi baska kadina gitmemis sizin gibi fesat yuva yikmaya yiktirmaya bayilan insanlar dik dik konusur ama kendileri her halti yiyen kocalarinin koynundan çıkmaz malesef bu bosanma sebebi olmak yerine esiyle konusup cinsel birlikteligini konusarak daha iyi yasayip esini bu durumdan uzaklastirip rahatsiz oldugunu uygun bir dille esini bosamak yerine ona bunu biraktirabilir oylesi daha iyi çünkü dinende normal hayattada sacma sapan atarli giderli konuşarak haklı olmuyorsunuz yazik size kimseye akil vermeyin belliki size zor yetiyo :)

Doğum aninda izlemiş diye bir sey okumadim ben bayanin sorusunda buna ergenlikten gelem bir aliskanlik oluyomus evet bazi erkeklerde dedim zaten hepsinde demedim okudugunuzu algilama problemi yasiyosunuz galiba ben normallestirmedim ama bu kadar abartilacak bir konuda degil dedim abartidam kastim yuva yikacak kadar değil ruhen aldatmak nedir ya :) öyle bir seymi var abartiyosunuz gercekten! Kaldiki bosanicam diye ahkam kesmek simariklik yapmak yerine esi sonucta cekmemis o videoyu bundan rahatsiz oldugunu belirterek ona bunu biraktirmaya calismasi onunla konusup bu sorunu cozmeye calismasi daha mantikli olan hem dini acidan hemde kendi rahatsiz oldugunu belirtmesi daha dogru olur belliki yazdiklarindan eşi kendisine düşkün ve seven biri.

Doğum aninda izlemiş diye bir sey okumadim ben bayanin sorusunda buna ergenlikten gelem bir aliskanlik oluyomus evet bazi erkeklerde dedim zaten hepsinde demedim okudugunuzu algilama problemi yasiyosunuz galiba ben normallestirmedim ama bu kadar abartilacak bir konuda degil dedim abartidam kastim yuva yikacak kadar değil ruhen aldatmak nedir ya :) öyle bir seymi var abartiyosunuz gercekten! Kaldiki bosanicam diye ahkam kesmek simariklik yapmak yerine esi sonucta cekmemis o videoyu bundan rahatsiz oldugunu belirterek ona bunu biraktirmaya calismasi onunla konusup bu sorunu cozmeye calismasi daha mantikli olan hem dini acidan hemde kendi rahatsiz oldugunu belirtmesi daha dogru olur belliki yazdiklarindan eşi kendisine düşkün ve seven biri.

Rahat konuşan fitneyi fesati sokan sizlersiniz gayet mantikli ve olumlu konustugumu dusunuyorum bosan normal degil yik yuvani demekmi rahatlik size göre öyle galiba.
Senin beynin sana yetseydi dün başka isimle burda olup buqun başka isimle cwp wermezdin. Konuşma şeklin akıl sewiyeni ortaya koymuş şuan. Bi tane hakaret içeren bisey yazmadım aklıma sayqim war. Aklıyla öwünenin akilszliqi büyüktür çünkü. Psikolojide bi kavram wardir bi insana 3 dk bisey anlatrsin anlamazsa senin problemin olmaktan çıkmıştır diye. Yazdqinin ilk 2 cumlesini okudum okadar boştuki yani Öwündüqn kadar aklın olsaydı kendini ifade etmeye calismazdn aklına hakaret ederek yazik

Mnengizek

Kayıtlı Üye
rank
Dur canım sakın ol motorun soğusun biraz 😅ben okuduğumu gayet iyi anlıyorum sen merak etme sana tatlı bı dille söyledim bukadar kiskirmak niye sağlığa zarar bak bukadar çene çabuk yaslanirsin 😉benim miğde kaldirmiyo senin kursak az genişse sıkıntı yok bebeğim sen eşin izlerse dediğin gibi öyle yaparsin öpüyorum 😘😄😄
Gayet sakin ve relaksim cümleriri uzun ve anlaşılır şekilde yazmak istedim çünkü karşımdakina birşeye anlatir gibi anlatmam gerektiğini anladım :) kursak genişliği böyle değil onuda aciklamak isterdim ama görüyorumki malesef bunu anlayacak biri yok karsimdi cahile laf anlatmaktansa neyse diyorum 🥲 sen umarim boşarsin hemen kocani yikarsin yuvani senin gibilerde o cesaret olmaz ama boş laf çok olur. Gercekci olmayi tercih ederim umarim anlayan anlamistir yazdiklarimi sizin gibiler boş bir teneke inşallah ciddiye almiyolardir :) her önüne geleni öpecek genişlikte olmanızda ayrı komik.

Senin beynin sana yetseydi dün başka isimle burda olup buqun başka isimle cwp wermezdin. Konuşma şeklin akıl sewiyeni ortaya koymuş şuan. Bi tane hakaret içeren bisey yazmadım aklıma sayqim war. Aklıyla öwünenin akilszliqi büyüktür çünkü. Psikolojide bi kavram wardir bi insana 3 dk bisey anlatrsin anlamazsa senin problemin olmaktan çıkmıştır diye. Yazdqinin ilk 2 cumlesini okudum okadar boştuki yani Öwündüqn kadar aklın olsaydı kendini ifade etmeye calismazdn aklına hakaret ederek yazik
Hergün ismim ayni neden değiştireyim ?:) Ayrica dün soruyu soran hanimefendiye fikrimi bildiklerimi düşüncelerimi gayet iyi niyetimle bu sorunun sadece onda olmadigini belirterek kendisine cevaladim sizin cevabiniza ben müdahale etmiyosam sizde bana gereksiz boş ithamda bulunamazsiniz farkli düşünüyosaniz bunu soran haniefendiye kendiniz belirtseydiniz! Hakaret bende etmesim sizin gibi yazdım size ;) bana bir şey anlatmaniza gerek yok problemde benim değil benim cevabima benimle ilgili bu şekilde ithamlarda bulunamazsiniz. Yazdigimin ilk iki cümlesini okumussunuz gerisini okumadan atlayıp olmayan 3 dakkalik aklinizla muhalefet olmuşsunuz. Lütfen herkes kendi fikrini düşüncesini yazsın başkasının cevabina cevap yetiştirmek yerine.

Hergün ismim ayni neden değiştireyim ?:) Ayrica dün soruyu soran hanimefendiye fikrimi bildiklerimi düşüncelerimi gayet iyi niyetimle bu sorunun sadece onda olmadigini belirterek kendisine cevaladim sizin cevabiniza ben müdahale etmiyosam sizde bana gereksiz boş ithamda bulunamazsiniz farkli düşünüyosaniz bunu soran haniefendiye kendiniz belirtseydiniz! Hakaret bende etmesim sizin gibi yazdım size ;) bana bir şey anlatmaniza gerek yok problemde benim değil benim cevabima benimle ilgili bu şekilde ithamlarda bulunamazsiniz. Yazdigimin ilk iki cümlesini okumussunuz gerisini okumadan atlayıp olmayan 3 dakkalik aklinizla muhalefet olmuşsunuz. Lütfen herkes kendi fikrini düşüncesini yazsın başkasının cevabina cevap yetiştirmek yerine.

Son düzenleme:

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Kız mervveeeemmm ozlemisim nasılsın 😍😍
Kuzum iyiyim sen nasılsın bende sizi özledim valla ya 😍😘

Mervem dünden beri kendi kendime konuşuyorum istem dışı urfaya küsüp gidecektim sonra askerdeki kardeşim gelecek sınav için şimdi oturup onu it gibi olmuş nasılsın
Canım benim gitme bence bende nefret ediyorum öyle şeylerden ama öküz bunlar laf anlamıyorlar tamam bir daha izlemem etmem diyene kadar burnundan getir konuşma bunun için evinide bırakıp gitme ama

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar