Kızlar eşimle çok kötü kavga ettim bunu yine boşayacam😔😔😔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sybm tarafından oluşturulan Kızlar eşimle çok kötü kavga ettim bunu yine boşayacam😔😔😔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 9,729 kez görüntülenmiş, 143 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar eşimle çok kötü kavga ettim bunu yine boşayacam😔😔😔
Konbuyu başlatan Sybm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar benim herif dişi sinege bile bakmaz başı yerde gezer hep ama taki benim onun telefonunu görene kadar şimdi canlar geçen eşimin telefonunu kurcaladım şeytan dürttü resmen ben bilmem pek bu telegram uygulaması varmış bende İnterneti sçyim girdim o uygulamaya girmez olaydım tövbe bismillah en üstte üye olmuş pis şeylere ley ne anlatım kadın kadına kadın erkek hep pis videolar anlatamam bende gece birşey demedim video kendime attım sabah bu işe hştş beni öpüyor hadi gülüm ben gittim diyor sabah saat 8de ben watşap tan buna bu video attım bu ne dedim dedi arkadaş attı watşaptsn beni Salak sanıyor dedim bana bak telegramdaki ne o zaman rezil ettim onu itin götünde soktum telegramı silmiş bide diyor arkadaş üye etti beni sinirden ölecem agzına tükürdüğüm it gibi olmuş ama ben ona bakınca o videolar aklıma geliyor
Canım hepsi aynı bok bu erkeklerin ağzımızla kuş değil ördek falan da tutsak yaranamayız biz bunlara. Sıkma canını hiç burnundan getir. Benimkide bok yiyip başkası yüzünden diyordu ya çok iyi anlıyorum seni ama kimse kafalarına silah dayayıp birşey yaptırmıyor bunlara gayet kendi hür iradesiyle yapıyor ne yapıyorsa birde insanı salak yerine koyup başkalarına suç atmazlar mı 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ Allah akıl fikir versin bizim kocalara inşallah

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Allahım kimseye yaşatmasın
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Cnm saçma buluyorsan okuma cevapta yazma senin eşin 7 24 izliyor heralde se de bu durum alışkanlık yapmış

Kadının konuşma tarzı a bak

Kadının konuşma tarzı a bak

Seninki izleye bilir

Seninki izleye bilir

Bacım üye olunca açılıyor

Bacım üye olunca açılıyor
Burda bu bayan qibi düşünen bi kaç daha bayan war siboş böyle böyle normal kabul ediliyor benim dinimde we aile ahlakimda çok büyük suç affetmem. Normal qören yaşasın ama normallestrmeye çalışmasın ahlak bozukluquna çanak tutmasın

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Yarın gizlice urfaya gisidecem
Şaka mı 😳

Canım hepsi aynı bok bu erkeklerin ağzımızla kuş değil ördek falan da tutsak yaranamayız biz bunlara. Sıkma canını hiç burnundan getir. Benimkide bok yiyip başkası yüzünden diyordu ya çok iyi anlıyorum seni ama kimse kafalarına silah dayayıp birşey yaptırmıyor bunlara gayet kendi hür iradesiyle yapıyor ne yapıyorsa birde insanı salak yerine koyup başkalarına suç atmazlar mı 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ Allah akıl fikir versin bizim kocalara inşallah
Kız mervveeeemmm ozlemisim nasılsın 😍😍

Sybm

Guest
rank
Şaka mı 😳

Kız mervveeeemmm ozlemisim nasılsın 😍😍
Mervem dünden beri kendi kendime konuşuyorum istem dışı urfaya küsüp gidecektim sonra askerdeki kardeşim gelecek sınav için şimdi oturup onu it gibi olmuş nasılsın

Tüm sayfalar yüklendi.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...