Kızlar eşimle çok kötü kavga ettim bunu yine boşayacam😔😔😔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sybm tarafından oluşturulan Kızlar eşimle çok kötü kavga ettim bunu yine boşayacam😔😔😔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 9,926 kez görüntülenmiş, 143 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar eşimle çok kötü kavga ettim bunu yine boşayacam😔😔😔
Konbuyu başlatan Sybm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Gule30

Kayıtlı Üye
rank
Bu ben 😂😂 bende eşimi hep tehtit ediyorum valla hele bir yapsın onada diyorum hele bı yap sana hiç bir şey yapmam ama babamın evi bana her zmaan açık ilk babamdan dayak yer oturursun sonra ömrün boyunca ne beni ne oğlumu göremezsin diye 😂😂
Tehdit her zaman iyidir erkek milleti erken unutan bir varlık olduğu için haftada bir en az tehdit ve uyarı yapmak lazım malum akillari çabuk karışan gözleri çabuk donen kişiler ya🤣🤣🤣

Sybm

Guest
rank
Merhaba öncelikle üzüldüm ama normellestirmrden kesinlikle kimse kabul etmez yorumlarda okudum bi çoğunun başına gelmiş yaa bende hic denk gelmedin eşimde ama nedense içim de bi kuşku var acaba okuduklarımdan ötürumu burdakileri diyorum eşimin instagram falan yok banada asla izin vermez kendide açmaz ama facebooku var hic bilmiyorum şifresini ve cook merak ediyorum acaba bakıyor mu diye nasi öğrenebilirim acaba yada takip edebilirim youtube ve facenooku
Allahım kimseye yaşatmasın
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kizlar bu tür seyler erkeklerde ergenlikten gelen aliskanlik oluyormuş herhangi bir iletişim yoksa aldatmada olmuyo izlerse izlesin video bunu bu kadar boşanicam dicek kadar abartmak çok gereksiz sacma bir evladi sirf bu yüzden babasiz birakmak daha sacma bazen cinsellikte erkekler senin hamilelik doneminde de kendini tatmin etmiş olabilir baska kadinami gitseydi kaldiki bazi erkeklerde ergenlikten gelen bir aliskanlikmis zaten bu kadar sacma gereksiz tepki yerine guzelce konus rahatsiz oldugunu belirt hatta bazi iliski uzmanlari eslerin birbirine yakinlasmasi icin bu tür videolari beraber izlemelerini bile önerebiliyo videodaki kocan olmadigi sürece rahatsiz olmani gerrktirecek bir durum değil iğrenç buluyosan izleme sen eşinlede konuş güzelce bu beni senden uzaklastirir lutfen izleme hem evliligin guzel gidiyo bu gereksiz mevzularla kendinize heyecan aramayon hanimla yuva yikmak kolay degil bu tür kavgalarda evliligini yipratir aldatma ayri bi konu tabi :)
Cnm saçma buluyorsan okuma cevapta yazma senin eşin 7 24 izliyor heralde se de bu durum alışkanlık yapmış

Facesnde büyük ihtimalle nosu wardr kuşum e posta yerine tel nosu yaz o uyurken şifremi unuttum de yeniden şifre olustruyosun yada iste werirse profilden hareket dökümü war ordan wideolara qiriyosun orda kabak qibi qörünür hersey. YouTube dende kitaplık diye biyer war qirince direk saq alt köşede oluyor. Ben 10 yildr face kullanıyorum eşimle beraber biseyini qormedim çok şükür. YouTube de eşim kullanır 26 yasnda olmasına raqmen qecmis ws bilmez qirer bakarım

Ben dini açıdan bakıyorum kuşum ötesi beni enterese etmez. Normal de kabul etmem.
Kadının konuşma tarzı a bak

Facesnde büyük ihtimalle nosu wardr kuşum e posta yerine tel nosu yaz o uyurken şifremi unuttum de yeniden şifre olustruyosun yada iste werirse profilden hareket dökümü war ordan wideolara qiriyosun orda kabak qibi qörünür hersey. YouTube dende kitaplık diye biyer war qirince direk saq alt köşede oluyor. Ben 10 yildr face kullanıyorum eşimle beraber biseyini qormedim çok şükür. YouTube de eşim kullanır 26 yasnda olmasına raqmen qecmis ws bilmez qirer bakarım

Ben dini açıdan bakıyorum kuşum ötesi beni enterese etmez. Normal de kabul etmem.
Kadının konuşma tarzı a bak

İzlemeyen erkek yok bence
Seninki izleye bilir

İzlemeyen erkek yok bence
Seninki izleye bilir

Rabbim hidayet versin eşine canım.İnşaAllah birdaha yapmaz.Telegramda öyle kötü şeylerdemi varmış.Bizim çocuklar derslere hep ondan girdi geçen yıl.Ayrıca okul grubumuzda var onda.Şaşırdım inan canım.
Bacım üye olunca açılıyor

Rabbim hidayet versin eşine canım.İnşaAllah birdaha yapmaz.Telegramda öyle kötü şeylerdemi varmış.Bizim çocuklar derslere hep ondan girdi geçen yıl.Ayrıca okul grubumuzda var onda.Şaşırdım inan canım.
Bacım üye olunca açılıyor

Son düzenleme:

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Tehdit her zaman iyidir erkek milleti erken unutan bir varlık olduğu için haftada bir en az tehdit ve uyarı yapmak lazım malum akillari çabuk karışan gözleri çabuk donen kişiler ya🤣🤣🤣
Valla bir yerleri yerse unutsun kuzum nasıl bir insan olduğumu biliyor kendi kaybeder bana hiç bir şey olmaz

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Allah'tan kaybetmekten korkuyor yoksa hiç sevmiyor diye düşüneceğim artık bilmiyorum bazen sanki çok aşırı seviyor kalbimi kirsa hemen gelip sarılıp özür diliyor hediye birşeyler alıp gönlümü almaya çalışıyor ama neden kadınlara bu kadar zaafı var bunu anlamıyorum kabul edemiyorum ben yetersiz miyim çirkin miyim diye düşünüyorum saçlarımı sarıya boyamami istiyor çünkü sarı saçlı kadınlara aşırı ilgisi var bunu anlıyorum ama ben nefret ederim sarı saçtan beyaz tenliyim açık renklwr beni tamamen solduruyor sarı sacta olurum ruh gibi ama bakıyorum reklamda bile sarışın kadın görünce hemen reklamı sonuna kadar izliyor bilmiyorum ne yapayım ne edeyim diyorlar saçını boyat ne olmuş yani ama neden ben taviz vermek zorundayım beni niye bu halimle kabul etmiyor cidden bilmiyorum 😣
Senin değil onun eksikliği sakın kendini suçlama normal olan sensin anormal olan o madem sarışın seviyorsun git en baştan sarışınla evlen sen değerlisin sen istediğin için saçlarını boyat başkası için asla mecburiyetin yok

Merhaba öncelikle üzüldüm ama normellestirmrden kesinlikle kimse kabul etmez yorumlarda okudum bi çoğunun başına gelmiş yaa bende hic denk gelmedin eşimde ama nedense içim de bi kuşku var acaba okuduklarımdan ötürumu burdakileri diyorum eşimin instagram falan yok banada asla izin vermez kendide açmaz ama facebooku var hic bilmiyorum şifresini ve cook merak ediyorum acaba bakıyor mu diye nasi öğrenebilirim acaba yada takip edebilirim youtube ve facenooku
Valla canım en başta benim başıma gelmez diyordum benim eşim yapmaz diyordum ama beni de eşim aldattı benimki video izlemede değil kızla resmen telefonda görüntülü filan konuşmuş ama instagram da

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Valla canım en başta benim başıma gelmez diyordum benim eşim yapmaz diyordum ama beni de eşim aldattı benimki video izlemede değil kızla resmen telefonda görüntülü filan konuşmuş ama instagram da
Allah indan bulsun bunu yaparın s*k*neden yaralar çıksın be işeye bilsin ne yatabilsin

Allah indan bulsun bunu yaparın s*k*neden yaralar çıksın be işeye bilsin ne yatabilsin
Ah ah canım daha yeni kendimi toparlıyorum inkar etmedi evet yaptım bizim biraz kötü dönemimiz oldu o arada yapmış kizla sadece insatagram üzerinden konuşmuş sonra da ayrılmış zaten kendisi Türkiye de bile değil şu an da da o kadar iyiyiz ki maşallah çünkü ben çok afedersin ağzına sıçtım yaptığına pişman ettim eğer yaparsa da affının olmadığını da söyledim yapacağın zaman çocuklarını kaybettiğini düşün ona göre davran dedim şu zamana kadar bisey yapmıyor resmen bana geri aşık oldu 😊

Valla benimde başıma geldi daha ilk aylarimizdi ben yeni bir aylık hamileydim üzüntüden bebeğimi düşürdüm bunu gördü bildi bir ay iki ay yapmadı sonra ben yine hamile kaldım bu sefer yine yakaladım annesine söyledim annesi beni susturdu oğlum bana kusecek oğlumun adı çıkacak laf olacak diye yine yaptı yine dedim en son yine yaptı ben aradım annesini dedim senin oğlunu bosayacagim ben bunları haketmiyorum senin oğlun hep aynı hiç düzelmiyor kayinbabam duymuş telefonda geldi beni evimden aldı ama gözlerim kan çanağı olmuş oğlunun marketi var gitmiş markette güzelce bir ayar vermiş ben annemlerin evine küs gittim kayinbabam kızım ne anasına güven ne oğluna birdaha aynı boku yerse sen bana de ben hem gidicem ailenden özür dileyecegim hemde seni kendi ellerimle bırakacağım ben oğlumun böyle itlikleri olduğunu bileydim evlendirmezdim geçenlerde ikimizde LoL oynuyoruz kontrol kısmından son ziyaretçilerine baktım bir kız girip bakmış sonra bende kızın sayfasına girdim baktım onun son ziyaretcilerinde de benim eşim vardı hemen mesaj attım ağzıma ne geldiyse saydım babasının dediklerini de dedim bu elmanın çürük tarafı sensin dedim ama ben kesip atmasını da bilirim merak etme dedim bana salakça konuşma siktir git dedi bende dedim sana meraklı olduğumdan burda değilim kayinbabamin sözü için burdayım merak etme bende canla başla senin hata yapmani bekliyorum dedim zaten sen adam olsaydın evine eşine çocuğuna sadık olurdun benim gibi dedim eğer birdaha yaparsa kayinbabama gostericem onlada kalmayıp onun silahıyla onu vurucam ( yani aynısını bende ona yapicam )
Şu an benim eşimde kendisi yaptığı için benimde intikam amaçlı ona aynı şeyi yapacağımı düşünüyor ve korkuyor ama biseyi bilmiyor ki benim öyle şeyi midem kaldırmıyor

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar