Kızlar eşimle çok kötü kavga ettim bunu yine boşayacam😔😔😔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sybm tarafından oluşturulan Kızlar eşimle çok kötü kavga ettim bunu yine boşayacam😔😔😔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 9,963 kez görüntülenmiş, 143 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar eşimle çok kötü kavga ettim bunu yine boşayacam😔😔😔
Konbuyu başlatan Sybm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Ben boşamak için gidecem
Allah'ım hakkında hayırlısını versin canım inşallah tabi yaşadığın durumu hissettiklerini en iyi sen bilirsin. Derler ya damdan düşenin halini damdan düşen anlar. Seni çok iyi anlıyorum haklısın yani ne denir k başka. Allah yardımcın olsun 🙏

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Allah'tan kaybetmekten korkuyor yoksa hiç sevmiyor diye düşüneceğim artık bilmiyorum bazen sanki çok aşırı seviyor kalbimi kirsa hemen gelip sarılıp özür diliyor hediye birşeyler alıp gönlümü almaya çalışıyor ama neden kadınlara bu kadar zaafı var bunu anlamıyorum kabul edemiyorum ben yetersiz miyim çirkin miyim diye düşünüyorum saçlarımı sarıya boyamami istiyor çünkü sarı saçlı kadınlara aşırı ilgisi var bunu anlıyorum ama ben nefret ederim sarı saçtan beyaz tenliyim açık renklwr beni tamamen solduruyor sarı sacta olurum ruh gibi ama bakıyorum reklamda bile sarışın kadın görünce hemen reklamı sonuna kadar izliyor bilmiyorum ne yapayım ne edeyim diyorlar saçını boyat ne olmuş yani ama neden ben taviz vermek zorundayım beni niye bu halimle kabul etmiyor cidden bilmiyorum 😣
Başında seni secmeseyms eş olarak sarışın birini bulsayms seninde qünahina qirmesyms keşke. Aklm almadı Ben eşimi 9 yildr tanıyorum 6 yıllık ewli olacqz temmuzda hic böyle bi huyu warmi bilmem qörmedimde. Olsa onun istediqi için her dona qirermiyim onuda bilmiyorum. Allah yuwaniza hidayet wersin eşini ıslah etsin tez wakitte insaAllah 🤲

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
Telegram dediğin uygulamayı bende kullanıyorum WhatsApp gibi aynı , başka pis şeyler de mi oluyormuş onu bilmiyorum
Cok saçma bir program yükledim hemen sildim konum açık olsun yakinindaki kim kullanıyorsa gosteriyo bu durumda seni de görüyorlar saçma sapan guruplar seni ekliyo benide gereksiz bir gurup eklemisti nasıl sildigimi bilmedim bende warsapp gibi sanıyordum daha diyorum bu gurubu kim kurmuş

...

Moderator
Mod
rank
Kızlar benim herif dişi sinege bile bakmaz başı yerde gezer hep ama taki benim onun telefonunu görene kadar şimdi canlar geçen eşimin telefonunu kurcaladım şeytan dürttü resmen ben bilmem pek bu telegram uygulaması varmış bende İnterneti sçyim girdim o uygulamaya girmez olaydım tövbe bismillah en üstte üye olmuş pis şeylere ley ne anlatım kadın kadına kadın erkek hep pis videolar anlatamam bende gece birşey demedim video kendime attım sabah bu işe hştş beni öpüyor hadi gülüm ben gittim diyor sabah saat 8de ben watşap tan buna bu video attım bu ne dedim dedi arkadaş attı watşaptsn beni Salak sanıyor dedim bana bak telegramdaki ne o zaman rezil ettim onu itin götünde soktum telegramı silmiş bide diyor arkadaş üye etti beni sinirden ölecem agzına tükürdüğüm it gibi olmuş ama ben ona bakınca o videolar aklıma geliyor
Rabbim hidayet versin eşine canım.İnşaAllah birdaha yapmaz.Telegramda öyle kötü şeylerdemi varmış.Bizim çocuklar derslere hep ondan girdi geçen yıl.Ayrıca okul grubumuzda var onda.Şaşırdım inan canım.

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Cok saçma bir program yükledim hemen sildim konum açık olsun yakinindaki kim kullanıyorsa gosteriyo bu durumda seni de görüyorlar saçma sapan guruplar seni ekliyo benide gereksiz bir gurup eklemisti nasıl sildigimi bilmedim bende warsapp gibi sanıyordum daha diyorum bu gurubu kim kurmuş
Valla öyle bir durumla karşılaşmadığım için birşey diyemicem, bende sadece numaraları ekli olan kişiler gözüküyor, ters bir durum olsaydı kesinlikle silerdim ama şuanlık yok

Seydaysr

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar benim herif dişi sinege bile bakmaz başı yerde gezer hep ama taki benim onun telefonunu görene kadar şimdi canlar geçen eşimin telefonunu kurcaladım şeytan dürttü resmen ben bilmem pek bu telegram uygulaması varmış bende İnterneti sçyim girdim o uygulamaya girmez olaydım tövbe bismillah en üstte üye olmuş pis şeylere ley ne anlatım kadın kadına kadın erkek hep pis videolar anlatamam bende gece birşey demedim video kendime attım sabah bu işe hştş beni öpüyor hadi gülüm ben gittim diyor sabah saat 8de ben watşap tan buna bu video attım bu ne dedim dedi arkadaş attı watşaptsn beni Salak sanıyor dedim bana bak telegramdaki ne o zaman rezil ettim onu itin götünde soktum telegramı silmiş bide diyor arkadaş üye etti beni sinirden ölecem agzına tükürdüğüm it gibi olmuş ama ben ona bakınca o videolar aklıma geliyor
İzlemeyen erkek yok bence

Mnengizek

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar bu tür seyler erkeklerde ergenlikten gelen aliskanlik oluyormuş herhangi bir iletişim yoksa aldatmada olmuyo izlerse izlesin video bunu bu kadar boşanicam dicek kadar abartmak çok gereksiz sacma bir evladi sirf bu yüzden babasiz birakmak daha sacma bazen cinsellikte erkekler senin hamilelik doneminde de kendini tatmin etmiş olabilir baska kadinami gitseydi kaldiki bazi erkeklerde ergenlikten gelen bir aliskanlikmis zaten bu kadar sacma gereksiz tepki yerine guzelce konus rahatsiz oldugunu belirt hatta bazi iliski uzmanlari eslerin birbirine yakinlasmasi icin bu tür videolari beraber izlemelerini bile önerebiliyo videodaki kocan olmadigi sürece rahatsiz olmani gerrktirecek bir durum değil iğrenç buluyosan izleme sen eşinlede konuş güzelce bu beni senden uzaklastirir lutfen izleme hem evliligin guzel gidiyo bu gereksiz mevzularla kendinize heyecan aramayon hanimla yuva yikmak kolay degil bu tür kavgalarda evliligini yipratir aldatma ayri bi konu tabi :)

Özlem tam

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba öncelikle üzüldüm ama normellestirmrden kesinlikle kimse kabul etmez yorumlarda okudum bi çoğunun başına gelmiş yaa bende hic denk gelmedin eşimde ama nedense içim de bi kuşku var acaba okuduklarımdan ötürumu burdakileri diyorum eşimin instagram falan yok banada asla izin vermez kendide açmaz ama facebooku var hic bilmiyorum şifresini ve cook merak ediyorum acaba bakıyor mu diye nasi öğrenebilirim acaba yada takip edebilirim youtube ve facenooku

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba öncelikle üzüldüm ama normellestirmrden kesinlikle kimse kabul etmez yorumlarda okudum bi çoğunun başına gelmiş yaa bende hic denk gelmedin eşimde ama nedense içim de bi kuşku var acaba okuduklarımdan ötürumu burdakileri diyorum eşimin instagram falan yok banada asla izin vermez kendide açmaz ama facebooku var hic bilmiyorum şifresini ve cook merak ediyorum acaba bakıyor mu diye nasi öğrenebilirim acaba yada takip edebilirim youtube ve facenooku
Facesnde büyük ihtimalle nosu wardr kuşum e posta yerine tel nosu yaz o uyurken şifremi unuttum de yeniden şifre olustruyosun yada iste werirse profilden hareket dökümü war ordan wideolara qiriyosun orda kabak qibi qörünür hersey. YouTube dende kitaplık diye biyer war qirince direk saq alt köşede oluyor. Ben 10 yildr face kullanıyorum eşimle beraber biseyini qormedim çok şükür. YouTube de eşim kullanır 26 yasnda olmasına raqmen qecmis ws bilmez qirer bakarım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kizlar bu tür seyler erkeklerde ergenlikten gelen aliskanlik oluyormuş herhangi bir iletişim yoksa aldatmada olmuyo izlerse izlesin video bunu bu kadar boşanicam dicek kadar abartmak çok gereksiz sacma bir evladi sirf bu yüzden babasiz birakmak daha sacma bazen cinsellikte erkekler senin hamilelik doneminde de kendini tatmin etmiş olabilir baska kadinami gitseydi kaldiki bazi erkeklerde ergenlikten gelen bir aliskanlikmis zaten bu kadar sacma gereksiz tepki yerine guzelce konus rahatsiz oldugunu belirt hatta bazi iliski uzmanlari eslerin birbirine yakinlasmasi icin bu tür videolari beraber izlemelerini bile önerebiliyo videodaki kocan olmadigi sürece rahatsiz olmani gerrktirecek bir durum değil iğrenç buluyosan izleme sen eşinlede konuş güzelce bu beni senden uzaklastirir lutfen izleme hem evliligin guzel gidiyo bu gereksiz mevzularla kendinize heyecan aramayon hanimla yuva yikmak kolay degil bu tür kavgalarda evliligini yipratir aldatma ayri bi konu tabi :)
Ben dini açıdan bakıyorum kuşum ötesi beni enterese etmez. Normal de kabul etmem.

Tüm sayfalar yüklendi.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...