Kızlar eşimle çok kötü kavga ettim bunu yine boşayacam😔😔😔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sybm tarafından oluşturulan Kızlar eşimle çok kötü kavga ettim bunu yine boşayacam😔😔😔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 9,963 kez görüntülenmiş, 143 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar eşimle çok kötü kavga ettim bunu yine boşayacam😔😔😔
Konbuyu başlatan Sybm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yarın gizlice urfaya gisidecem
Bakalım seni evde göremeyince ne yapacak seni kaybetmenin nasıl bisey olduğunu anlaması lazım bence de belki bi daha da yapmaz canım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yarın gizlice urfaya gisidecem
Seni o kadar iyi anlayabiliyorum ki canım ne yaşadığını neler düşündüğünü başına gelmeyen bilmez

Sybm

Guest
rank
Bakalım seni evde göremeyince ne yapacak seni kaybetmenin nasıl bisey olduğunu anlaması lazım bence de belki bi daha da yapmaz canım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Seni o kadar iyi anlayabiliyorum ki canım ne yaşadığını neler düşündüğünü başına gelmeyen bilmez
Yok gidecem

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Daha yeni doğum yaptın üstüne bu durum gelince tabiki de psikolojin bozulur sonuna kadar haklısın git ailene biraz kafanı dinle görmeyince onu biraz sakinleşirsin o da sensiz kalıp akillanir inşallah. Ama kendini üzme bebeğini düşün ona sarıl öp kokla ondan daha değerli varlığın yok şuanda kimse ondan değerli değil 🤗

Sybm

Guest
rank
Daha yeni doğum yaptın üstüne bu durum gelince tabiki de psikolojin bozulur sonuna kadar haklısın git ailene biraz kafanı dinle görmeyince onu biraz sakinleşirsin o da sensiz kalıp akillanir inşallah. Ama kendini üzme bebeğini düşün ona sarıl öp kokla ondan daha değerli varlığın yok şuanda kimse ondan değerli değil 🤗
Ben boşamak için gidecem

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar benim herif dişi sinege bile bakmaz başı yerde gezer hep ama taki benim onun telefonunu görene kadar şimdi canlar geçen eşimin telefonunu kurcaladım şeytan dürttü resmen ben bilmem pek bu telegram uygulaması varmış bende İnterneti sçyim girdim o uygulamaya girmez olaydım tövbe bismillah en üstte üye olmuş pis şeylere ley ne anlatım kadın kadına kadın erkek hep pis videolar anlatamam bende gece birşey demedim video kendime attım sabah bu işe hştş beni öpüyor hadi gülüm ben gittim diyor sabah saat 8de ben watşap tan buna bu video attım bu ne dedim dedi arkadaş attı watşaptsn beni Salak sanıyor dedim bana bak telegramdaki ne o zaman rezil ettim onu itin götünde soktum telegramı silmiş bide diyor arkadaş üye etti beni sinirden ölecem agzına tükürdüğüm it gibi olmuş ama ben ona bakınca o videolar aklıma geliyor
Cnm deme öyle yeni doğmuş bebeğin var.. erkek milleti işte Allah ıslah etsin .. silsin tabi korkkut onu öyle şeylere bakmasın

Tüm sayfalar yüklendi.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...