Kızlar eşimle çok kötü kavga ettim bunu yine boşayacam😔😔😔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sybm tarafından oluşturulan Kızlar eşimle çok kötü kavga ettim bunu yine boşayacam😔😔😔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 9,975 kez görüntülenmiş, 143 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar eşimle çok kötü kavga ettim bunu yine boşayacam😔😔😔
Konbuyu başlatan Sybm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sybm

Guest
rank
Ben hergun eşimi korkutuyorum ona diyorum beni tek bir kere aldat ve yahut istemediğim birşey yaparsan önce çantamı hazırlarım sonra para ve altın ne varsa alırım yanıma sonra evini ateşe veririm arkama bakmadan giderim bu evden sende kendi pisliğinde yan ölene dek yüzümü bile görmezsin. Biz küçük şehirde yaşıyoruz bu kalkıp biz daha bekarken ben onun askerlik çantasını hazırlarken o başka sevgili yapmış bende saf saf benimle çok ciddi diyordum . Benden de ayrilmiyordu telefonunu eşyasını bana verdi askere gitti hava alanında oturdum suphelenmistm önce telefonu açtım baktm oho sevgili var önce kızı buldum sonra kızı tüm ailesine rezil ettm çünkü nişanlı bir kızdı nişanlısına ekran resimleri attım 🤣🤣sonra eşimin ailesine yaptıklarını belgeli anlattım tam teslim oldu askerliğe ben buna küfür edip ayrıldım ondan. Çünkü artık çıkış yapamazdı askerlikten . Yemin ederm bu benim gidisimi kabul edemeyip çürük raporu aldı geldi askerliği yapamadı geldiğinde kendine zarar vermişti bin pişman ettim aylarca kapımda uyudu . Şimdi sizde korkutun kızlar ben hep tehdit eden kişiyim çünkü o benim ne acımasız biri olduğumu biliyor erkeklere acimayin. 😅😅ben sadık isem aldatmiyorsam gözüm de kalbimde tek o varsa oda bana öyle olacak bitti
Çok iyiya

Gule30

Kayıtlı Üye
rank
Sende sıkma canını ya tehdit et asla taviz verme bir defa yapan kişi yine yapar ben hala 6 yıldır telefonu kurcalarim korkumdan adım atmaz çokta sadık . Çünkü bir defa yaptı ve bekarlikta ben o kadar pişman ettiğsem şimdi bebeğimiz yeni kanda çıktı ona diyorum bebeğimle ortadan kaybolurum tek hatanda korkuyor yani

DAWIT

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar benim herif dişi sinege bile bakmaz başı yerde gezer hep ama taki benim onun telefonunu görene kadar şimdi canlar geçen eşimin telefonunu kurcaladım şeytan dürttü resmen ben bilmem pek bu telegram uygulaması varmış bende İnterneti sçyim girdim o uygulamaya girmez olaydım tövbe bismillah en üstte üye olmuş pis şeylere ley ne anlatım kadın kadına kadın erkek hep pis videolar anlatamam bende gece birşey demedim video kendime attım sabah bu işe hştş beni öpüyor hadi gülüm ben gittim diyor sabah saat 8de ben watşap tan buna bu video attım bu ne dedim dedi arkadaş attı watşaptsn beni Salak sanıyor dedim bana bak telegramdaki ne o zaman rezil ettim onu itin götünde soktum telegramı silmiş bide diyor arkadaş üye etti beni sinirden ölecem agzına tükürdüğüm it gibi olmuş ama ben ona bakınca o videolar aklıma geliyor
Tatlim sakin ol benim esimde cok kes eve gelemezdi bende Ic camisirini aci biberli suya yatirdim sonra kurutdum geydi allah varya com kotu oldu kasinyor yara oldu sonra korktu evden cikmadi geceleri🤣🤣🤣🤣

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Sildi şerefsiz ama bşrkere aklıma kazıdım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Buda diyor ben arkadaş kurbanıyım ama hiç izlemedim zevk almadım diyor o videodan

Buda diyor ben arkadaş kurbanıyım ama hiç izlemedim zevk almadım diyor o videodan

Deseydinki madem izlemedin nasıl zevk alıp almadığını anliyosun benim kocada önceden çok izliyordu dedim eğer istiyosan gel ben seni tatmin ederim böylePis iğrenç şeyleri izleyip te hem günaha girme hemde benim gururumu ayaklar altına alma yok karşıma çıktı yok bilmem arkadaşlar attı hep bu bı bahabedir senin günaha girmeni istemiyorum sen bana ben sana helaliz napiyorsak yapalım ama böyle şeyler izleme bunu ben 4 5 Kere söyledim yemin ettirdim kendisi büyük yemin etti çocuklarımın üstüne dedi sonra tamm dedim

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Çok kötü bi durum. Durumu kabullenme onuda qörmezden qel takma kuşum. Haklı durumdaysan sineye çeker benm eşimde 1.85 boyunda biqün annesiler yüzünden kawqa ettik ben anlatıyorum beni dinlemiyor oyun oynuyor sinirden elindeki tele almaya calistm wermedi şarj aletini aldım çaldım duwara koştu aldı elimden sürekli kullandqi 3lu wardi prizde takılı aldım onu wurdum duwara sartel attı. Eşim seni cinli diyo kafayimi yedin dedim insan ol yedirtme. Sende ona yapamiysan duwara wur kuşum. Benim eşimde bi cimtik wurmadi küfretmedi ama pis huyu beni dinlememsiydi onuda oqün halkettik üstünden 3 yıl qecti. Seninkide belliki seni kaybetmekten korkuyor bunu kullanarak yola qetirebilirsn aslında
Allah'tan kaybetmekten korkuyor yoksa hiç sevmiyor diye düşüneceğim artık bilmiyorum bazen sanki çok aşırı seviyor kalbimi kirsa hemen gelip sarılıp özür diliyor hediye birşeyler alıp gönlümü almaya çalışıyor ama neden kadınlara bu kadar zaafı var bunu anlamıyorum kabul edemiyorum ben yetersiz miyim çirkin miyim diye düşünüyorum saçlarımı sarıya boyamami istiyor çünkü sarı saçlı kadınlara aşırı ilgisi var bunu anlıyorum ama ben nefret ederim sarı saçtan beyaz tenliyim açık renklwr beni tamamen solduruyor sarı sacta olurum ruh gibi ama bakıyorum reklamda bile sarışın kadın görünce hemen reklamı sonuna kadar izliyor bilmiyorum ne yapayım ne edeyim diyorlar saçını boyat ne olmuş yani ama neden ben taviz vermek zorundayım beni niye bu halimle kabul etmiyor cidden bilmiyorum 😣

Kızlar benim herif dişi sinege bile bakmaz başı yerde gezer hep ama taki benim onun telefonunu görene kadar şimdi canlar geçen eşimin telefonunu kurcaladım şeytan dürttü resmen ben bilmem pek bu telegram uygulaması varmış bende İnterneti sçyim girdim o uygulamaya girmez olaydım tövbe bismillah en üstte üye olmuş pis şeylere ley ne anlatım kadın kadına kadın erkek hep pis videolar anlatamam bende gece birşey demedim video kendime attım sabah bu işe hştş beni öpüyor hadi gülüm ben gittim diyor sabah saat 8de ben watşap tan buna bu video attım bu ne dedim dedi arkadaş attı watşaptsn beni Salak sanıyor dedim bana bak telegramdaki ne o zaman rezil ettim onu itin götünde soktum telegramı silmiş bide diyor arkadaş üye etti beni sinirden ölecem agzına tükürdüğüm it gibi olmuş ama ben ona bakınca o videolar aklıma geliyor
Canım asla unutamazsın ki her onun yüzüne baktıkça hatırlarsın biz onlara çocuk doguralim herseyine katlanalim onlar elin karılarına baksın oh ne ala valla

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Ben hergun eşimi korkutuyorum ona diyorum beni tek bir kere aldat ve yahut istemediğim birşey yaparsan önce çantamı hazırlarım sonra para ve altın ne varsa alırım yanıma sonra evini ateşe veririm arkama bakmadan giderim bu evden sende kendi pisliğinde yan ölene dek yüzümü bile görmezsin. Biz küçük şehirde yaşıyoruz bu kalkıp biz daha bekarken ben onun askerlik çantasını hazırlarken o başka sevgili yapmış bende saf saf benimle çok ciddi diyordum . Benden de ayrilmiyordu telefonunu eşyasını bana verdi askere gitti hava alanında oturdum suphelenmistm önce telefonu açtım baktm oho sevgili var önce kızı buldum sonra kızı tüm ailesine rezil ettm çünkü nişanlı bir kızdı nişanlısına ekran resimleri attım 🤣🤣sonra eşimin ailesine yaptıklarını belgeli anlattım tam teslim oldu askerliğe ben buna küfür edip ayrıldım ondan. Çünkü artık çıkış yapamazdı askerlikten . Yemin ederm bu benim gidisimi kabul edemeyip çürük raporu aldı geldi askerliği yapamadı geldiğinde kendine zarar vermişti bin pişman ettim aylarca kapımda uyudu . Şimdi sizde korkutun kızlar ben hep tehdit eden kişiyim çünkü o benim ne acımasız biri olduğumu biliyor erkeklere acimayin. 😅😅ben sadık isem aldatmiyorsam gözüm de kalbimde tek o varsa oda bana öyle olacak bitti
Bu ben 😂😂 bende eşimi hep tehtit ediyorum valla hele bir yapsın onada diyorum hele bı yap sana hiç bir şey yapmam ama babamın evi bana her zmaan açık ilk babamdan dayak yer oturursun sonra ömrün boyunca ne beni ne oğlumu göremezsin diye 😂😂

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
İmkanı yok boşayacam
Sen yinede sakin ol canım eğer düzelmezse tekrarlarsa vurursun tekmeyi ama canına oku yaptığından köpekler gibi pisman olsun. Ama hemen sinirle karar verme biraz sakinleş bekle zamana bırak için soğumaz hala adamdan tiksiniyorsan yapacak bişey yok yada biraz uzaklaş bilmiyorum ki ama son bir şans ver evliliğine düzelmesi için eşine de son bir hak ver yinede bilmiyorum ki yani farkindayim zor bişey insan affedemiyor ama yuva kurmakta zor. Allah'ım hakkında hayırlısını versin inşallah

Tüm sayfalar yüklendi.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar