Kızlar eşimle çok kötü kavga ettim bunu yine boşayacam😔😔😔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sybm tarafından oluşturulan Kızlar eşimle çok kötü kavga ettim bunu yine boşayacam😔😔😔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 9,975 kez görüntülenmiş, 143 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar eşimle çok kötü kavga ettim bunu yine boşayacam😔😔😔
Konbuyu başlatan Sybm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Zeynep41

Kayıtlı Üye
rank
Boşayacam onu midem bulanıyor 2 gündür yemek yiyemiyorum su içemiyorum igrenç videolar

Ben bağırınca benden daha fazla bağırıyor duysan sanki ben suçluyum bas bas bağırıyor madem bana güveniyorsun babanın evine git diyor bende gitmek için hazırlanıyorum telefonumu alıyor kapıları kitliyor anahtarları saklıyor ve cidden bilsem gücüm yetecek iki metre adam cidden telefonu tencere tava herşeyi kafasına geçiririm ama gücüm yetmiyor zaten tek bir hareketini bekliyorum bana yapmadığı bendn korktuğu tek şey şiddet uygulamak şiddet uygulasa direkt hemen polisi ararım darp raporu alırım biliyor ama psikolojik şiddet uyguluyor sürekli sanki ben paranoyakmışım sanki o öyle şeyler yapmıyor benim niyetim kötüymüş gibi davranıyor yani biran acaba ben mi yanlış anlıyorum fikrine kapılıyorum ama biliyorum içinde pislik olan şeytan olan kendisi bilmiyorum ne kadar daha dayanırım çünkü kendi kendimi yedim kalbimde sorun çıktı onun yüzünden ya evlendim evleneli cidden birgün mutlu olamadım. Eskiden nasıl neşeli enerjik biriydim şuan bambaşka birisi oldum. Konuşmak istesem tamam konuşalım diyor biraz işine gelmeyen mevzu olsun başlıyor bağırarak konuşmaya tüm bina bizi dinliyor bilmiyorum öyle bir çıkmazdayım ki yaşama sevincim kalmadı gerçekten hayallerimi mutluluğumu öldürdü
Allah sabır versin kuzum çok zor gerçekten 😔

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Ben bağırınca benden daha fazla bağırıyor duysan sanki ben suçluyum bas bas bağırıyor madem bana güveniyorsun babanın evine git diyor bende gitmek için hazırlanıyorum telefonumu alıyor kapıları kitliyor anahtarları saklıyor ve cidden bilsem gücüm yetecek iki metre adam cidden telefonu tencere tava herşeyi kafasına geçiririm ama gücüm yetmiyor zaten tek bir hareketini bekliyorum bana yapmadığı bendn korktuğu tek şey şiddet uygulamak şiddet uygulasa direkt hemen polisi ararım darp raporu alırım biliyor ama psikolojik şiddet uyguluyor sürekli sanki ben paranoyakmışım sanki o öyle şeyler yapmıyor benim niyetim kötüymüş gibi davranıyor yani biran acaba ben mi yanlış anlıyorum fikrine kapılıyorum ama biliyorum içinde pislik olan şeytan olan kendisi bilmiyorum ne kadar daha dayanırım çünkü kendi kendimi yedim kalbimde sorun çıktı onun yüzünden ya evlendim evleneli cidden birgün mutlu olamadım. Eskiden nasıl neşeli enerjik biriydim şuan bambaşka birisi oldum. Konuşmak istesem tamam konuşalım diyor biraz işine gelmeyen mevzu olsun başlıyor bağırarak konuşmaya tüm bina bizi dinliyor bilmiyorum öyle bir çıkmazdayım ki yaşama sevincim kalmadı gerçekten hayallerimi mutluluğumu öldürdü
Çok kötü bi durum. Durumu kabullenme onuda qörmezden qel takma kuşum. Haklı durumdaysan sineye çeker benm eşimde 1.85 boyunda biqün annesiler yüzünden kawqa ettik ben anlatıyorum beni dinlemiyor oyun oynuyor sinirden elindeki tele almaya calistm wermedi şarj aletini aldım çaldım duwara koştu aldı elimden sürekli kullandqi 3lu wardi prizde takılı aldım onu wurdum duwara sartel attı. Eşim seni cinli diyo kafayimi yedin dedim insan ol yedirtme. Sende ona yapamiysan duwara wur kuşum. Benim eşimde bi cimtik wurmadi küfretmedi ama pis huyu beni dinlememsiydi onuda oqün halkettik üstünden 3 yıl qecti. Seninkide belliki seni kaybetmekten korkuyor bunu kullanarak yola qetirebilirsn aslında

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Yorup yapıp seni üzmek istemyorum sibelim cok kotu bi durum ya😣😣
Kızlar benim herif dişi sinege bile bakmaz başı yerde gezer hep ama taki benim onun telefonunu görene kadar şimdi canlar geçen eşimin telefonunu kurcaladım şeytan dürttü resmen ben bilmem pek bu telegram uygulaması varmış bende İnterneti sçyim girdim o uygulamaya girmez olaydım tövbe bismillah en üstte üye olmuş pis şeylere ley ne anlatım kadın kadına kadın erkek hep pis videolar anlatamam bende gece birşey demedim video kendime attım sabah bu işe hştş beni öpüyor hadi gülüm ben gittim diyor sabah saat 8de ben watşap tan buna bu video attım bu ne dedim dedi arkadaş attı watşaptsn beni Salak sanıyor dedim bana bak telegramdaki ne o zaman rezil ettim onu itin götünde soktum telegramı silmiş bide diyor arkadaş üye etti beni sinirden ölecem agzına tükürdüğüm it gibi olmuş ama ben ona bakınca o videolar aklıma geliyor

Gule30

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar benim herif dişi sinege bile bakmaz başı yerde gezer hep ama taki benim onun telefonunu görene kadar şimdi canlar geçen eşimin telefonunu kurcaladım şeytan dürttü resmen ben bilmem pek bu telegram uygulaması varmış bende İnterneti sçyim girdim o uygulamaya girmez olaydım tövbe bismillah en üstte üye olmuş pis şeylere ley ne anlatım kadın kadına kadın erkek hep pis videolar anlatamam bende gece birşey demedim video kendime attım sabah bu işe hştş beni öpüyor hadi gülüm ben gittim diyor sabah saat 8de ben watşap tan buna bu video attım bu ne dedim dedi arkadaş attı watşaptsn beni Salak sanıyor dedim bana bak telegramdaki ne o zaman rezil ettim onu itin götünde soktum telegramı silmiş bide diyor arkadaş üye etti beni sinirden ölecem agzına tükürdüğüm it gibi olmuş ama ben ona bakınca o videolar aklıma geliyor
Ben hergun eşimi korkutuyorum ona diyorum beni tek bir kere aldat ve yahut istemediğim birşey yaparsan önce çantamı hazırlarım sonra para ve altın ne varsa alırım yanıma sonra evini ateşe veririm arkama bakmadan giderim bu evden sende kendi pisliğinde yan ölene dek yüzümü bile görmezsin. Biz küçük şehirde yaşıyoruz bu kalkıp biz daha bekarken ben onun askerlik çantasını hazırlarken o başka sevgili yapmış bende saf saf benimle çok ciddi diyordum . Benden de ayrilmiyordu telefonunu eşyasını bana verdi askere gitti hava alanında oturdum suphelenmistm önce telefonu açtım baktm oho sevgili var önce kızı buldum sonra kızı tüm ailesine rezil ettm çünkü nişanlı bir kızdı nişanlısına ekran resimleri attım 🤣🤣sonra eşimin ailesine yaptıklarını belgeli anlattım tam teslim oldu askerliğe ben buna küfür edip ayrıldım ondan. Çünkü artık çıkış yapamazdı askerlikten . Yemin ederm bu benim gidisimi kabul edemeyip çürük raporu aldı geldi askerliği yapamadı geldiğinde kendine zarar vermişti bin pişman ettim aylarca kapımda uyudu . Şimdi sizde korkutun kızlar ben hep tehdit eden kişiyim çünkü o benim ne acımasız biri olduğumu biliyor erkeklere acimayin. 😅😅ben sadık isem aldatmiyorsam gözüm de kalbimde tek o varsa oda bana öyle olacak bitti

Tüm sayfalar yüklendi.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar