Kızlar eşimle çok kötü kavga ettim bunu yine boşayacam😔😔😔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sybm tarafından oluşturulan Kızlar eşimle çok kötü kavga ettim bunu yine boşayacam😔😔😔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 9,694 kez görüntülenmiş, 143 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar eşimle çok kötü kavga ettim bunu yine boşayacam😔😔😔
Konbuyu başlatan Sybm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sybm

Guest
rank
İyi yaptın sürünsün köpek doğum anında bile izlenir mi yaa 😒😒
Ya ben bıçak altına yatmışım insan dua eder o video izliyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Zewk almamış olabilir mi peki buna inanıyormsn kuşum. Zewk almamsta tekrar tekrar niye izlemiş. Hadi diyelim Bikere bakarsın baktın sarmıyor silersin bidaha öyle şeylere hewesin kalmaz. Seninki çıtayı aşmış onu inkar ediyor. Ben eşim de öyle bisey qorsem Allah ya bana werir ya ona
Bacım hiç inanırmıyım zevk almasa dogum zamanı izlerimi onu itin götünde soktum bşr tokat attım resmen yere yapıştı çok etkilendim 2 gündür hep rüyamda beni aldatıyor

Zewk almamış olabilir mi peki buna inanıyormsn kuşum. Zewk almamsta tekrar tekrar niye izlemiş. Hadi diyelim Bikere bakarsın baktın sarmıyor silersin bidaha öyle şeylere hewesin kalmaz. Seninki çıtayı aşmış onu inkar ediyor. Ben eşim de öyle bisey qorsem Allah ya bana werir ya ona
Bacım hiç inanırmıyım zevk almasa dogum zamanı izlerimi onu itin götünde soktum bşr tokat attım resmen yere yapıştı çok etkilendim 2 gündür hep rüyamda beni aldatıyor

Burnundan getirdim ben üzülecegime o üzülsün şerefsiz

İt onun agzına tükürün çok kızdım

İt onun agzına tükürün çok kızdım
Aynen öyle kuzum üzülme o üzülsün

Zeynep41

Kayıtlı Üye
rank

Valla anlamıyom bunları eşine der şöyle giyinme böyle giyinme gider oruspuları izler bunlar kafası nasıl çalışıyo anlamıyorum dengesizler 😒

Sybm

Guest
rank
Aynen öyle kuzum üzülme o üzülsün
Boşayacam onu midem bulanıyor 2 gündür yemek yiyemiyorum su içemiyorum igrenç videolar aklımda

Valla anlamıyom bunları eşine der şöyle giyinme böyle giyinme gider oruspuları izler bunlar kafası nasıl çalışıyo anlamıyorum dengesizler 😒
Bacım deyincede hemen arkadaş kurbanıyım oda izliyor diyor defin arkadaşımçnunda seninde Allah bildiği gibi etsin

Bacım deyincede hemen arkadaş kurbanıyım oda izliyor diyor defin arkadaşımçnunda seninde Allah bildiği gibi etsin

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank

Aynen öyle kuşum. Sakın kendini yemeden içmeden kesme sütün kesilir walla 1 qun hastalandım yiyip içemedim 1 hafta süt bulamdm mamaya kul oldum. Sen ye iç cirit at. Kendin dar dar qiyin köpek nefsi kabarsin ama bi pok yiyemeceqni bilsin. Aynı 2 delikten onlardada war bizdede. Sen bitek pislik eşine weriyosn onlar her önüne qelene. Az bi miqdeli adam olsa ben qibi nekadar kişi bakıyor yatıyorlar der içi almz ama miqde denen bisey kalmams

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Sonuna kadar inkar ediyorlar biz inanmıyoruz ama
Evet benim eşimin Facebook'un da senin için önerilen videolar oluyor ya o videolarda rezil rezil kadın videoları vardı eşimde inkar etti yok izlemedim yok yapmadım ama yaptı izledi ben bunu biliyorum asla inanmıyorum şu hamile halimle sinirden kendi kendimi yiyorum ağlıyorum ama Allah'a havale ettim asla hakkım helal değil çünkü cidden paramparça hissediyorum kendimi 😫😫

Sybm

Guest
rank
Aynen öyle kuşum. Sakın kendini yemeden içmeden kesme sütün kesilir walla 1 qun hastalandım yiyip içemedim 1 hafta süt bulamdm mamaya kul oldum. Sen ye iç cirit at. Kendin dar dar qiyin köpek nefsi kabarsin ama bi pok yiyemeceqni bilsin. Aynı 2 delikten onlardada war bizdede. Sen bitek pislik eşine weriyosn onlar her önüne qelene. Az bi miqdeli adam olsa ben qibi nekadar kişi bakıyor yatıyorlar der içi almz ama miqde denen bisey kalmams
Aynen dogru diyon cnm

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Boşayacam onu midem bulanıyor 2 gündür yemek yiyemiyorum su içemiyorum igrenç videolar aklımda

Yeminle hep aynı sözler yok arkadaşım attı yok arkadaşım üye etti geçen fcebookta bir gruba üye olmuş hep kadınlar var böyle arkadaş arama gibi bişey galiba ve gördüm diyor ki arkadaşım üye etmiş beni benim ne işim olur onlarla lanet olsun ya gerçekten Allah'tan bulsunlar cidden bende nefret ettim artık tiksiniyorum adamdan sonra öpmeye sarılmaya çalışıyor ama istemiyorum çünkü iğreniyorum ve kendime kızıyorum hayatımı böyle bir adam için mahvettim diye hamileliğim perişan oldu. Sanki sadece bu b.k için yaşıyorlar bir ay uckurlari duramıyor sanki cidden yazını gördüm dedim demek ki tüm erkekler aynı offf ☹️☹️

Canan_

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar benim herif dişi sinege bile bakmaz başı yerde gezer hep ama taki benim onun telefonunu görene kadar şimdi canlar geçen eşimin telefonunu kurcaladım şeytan dürttü resmen ben bilmem pek bu telegram uygulaması varmış bende İnterneti sçyim girdim o uygulamaya girmez olaydım tövbe bismillah en üstte üye olmuş pis şeylere ley ne anlatım kadın kadına kadın erkek hep pis videolar anlatamam bende gece birşey demedim video kendime attım sabah bu işe hştş beni öpüyor hadi gülüm ben gittim diyor sabah saat 8de ben watşap tan buna bu video attım bu ne dedim dedi arkadaş attı watşaptsn beni Salak sanıyor dedim bana bak telegramdaki ne o zaman rezil ettim onu itin götünde soktum telegramı silmiş bide diyor arkadaş üye etti beni sinirden ölecem agzına tükürdüğüm it gibi olmuş ama ben ona bakınca o videolar aklıma geliyor
Üzme kendini bu erkek milletini doğumdan sonra bir hizaya sokmak lazım şerazeleri kaymış.

Sybm

Guest
rank
Yeminle hep aynı sözler yok arkadaşım attı yok arkadaşım üye etti geçen fcebookta bir gruba üye olmuş hep kadınlar var böyle arkadaş arama gibi bişey galiba ve gördüm diyor ki arkadaşım üye etmiş beni benim ne işim olur onlarla lanet olsun ya gerçekten Allah'tan bulsunlar cidden bende nefret ettim artık tiksiniyorum adamdan sonra öpmeye sarılmaya çalışıyor ama istemiyorum çünkü iğreniyorum ve kendime kızıyorum hayatımı böyle bir adam için mahvettim diye hamileliğim perişan oldu. Sanki sadece bu b.k için yaşıyorlar bir ay uckurlari duramıyor sanki cidden yazını gördüm dedim demek ki tüm erkekler aynı offf ☹️☹️
Aynen valla iyiler hep mezar da

Tüm sayfalar yüklendi.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...