Kizlar evde paketleme işi güvenilir mi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Üyelerin Ürün Satış Bölümü kategorisinde Ebranur kel tarafından oluşturulan Kizlar evde paketleme işi güvenilir mi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,902 kez görüntülenmiş, 38 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Üyelerin Ürün Satış Bölümü
Konu Başlığı Kizlar evde paketleme işi güvenilir mi
Konbuyu başlatan Ebranur kel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervee

Sevilll

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar gebelikle alakalı bisey değil ama evde iş yapmak istiyorum. İnternetten evde paketleme işi yapmalı bir site buldum.Wp üzerinden iletişime geçtik ürün paketlenecekmis. Iban tc kimlik numarası falan istiyorlar. Acaba güvenilirmi bilemedim ya. Buraya da bir link bırakayım sizlerde bakın yardımcı olun bana.
Hadi ibam neyse ama tc neden istiyorlar ki cok güvenmeyin bence. Tc nizi vermek istemediğinizi belirtin bence tc nin istenmesi biraz anlamsız geldi bana sonuçta ssk vs yapılmayacak neden tc nizi istiyorlar

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Kapora istemiyor bazı sayfalar 5 tl karşılığın da papara hesabı açıyorlar benim inandığım sayfa da SALES GROUP TİTAN WORK PAKETLEME
Bu dediğin yeri araştırdım herkesten bilgi alıp daha sonra hiç bir dönüş yapğlmadığına dair çok şikayet var işin kjtü yanı tc iban herşeyi talep eriyorlar ve dönmüyorlar

Fatma pp

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar gebelikle alakalı bisey değil ama evde iş yapmak istiyorum. İnternetten evde paketleme işi yapmalı bir site buldum.Wp üzerinden iletişime geçtik ürün paketlenecekmis. Iban tc kimlik numarası falan istiyorlar. Acaba güvenilirmi bilemedim ya. Buraya da bir link bırakayım sizlerde bakın yardımcı olun bana.
Sahte ya bende kayıt yaptırdım aradılar hatta kimlik bilgileri adres filan vermiştim iban numarası istedi bir beş lira gönderdi geri gönderim yapın diye yaptık ama öyle kayboldu gitti bilgilerimi almış oldular

Serra

Kayıtlı Üye
rank
Canım bende senın gbi aradım paketleme işini sabun paketleme işi buldum dolandırıldım 200 TL mi aldılar sonra Baska para istemıceklerini söledıler sonra bana tekrar 200 TL dhaa göndermem gerektıgını söledıler sigorta için diye ikinci kez göndermedim ben parayı işi de göndermedıler 200 tlmı yediler tekrar bir daha buldum onlarda aynıydi cok dikkat et iyi arastır ama bunlar için iş kurdan başvur bence nettekiler güvenilir deil dolandırıcı

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar