Kizlar evde paketleme işi güvenilir mi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Üyelerin Ürün Satış Bölümü kategorisinde Ebranur kel tarafından oluşturulan Kizlar evde paketleme işi güvenilir mi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,845 kez görüntülenmiş, 38 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Üyelerin Ürün Satış Bölümü
Konu Başlığı Kizlar evde paketleme işi güvenilir mi
Konbuyu başlatan Ebranur kel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervee

Fatoş koç

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar gebelikle alakalı bisey değil ama evde iş yapmak istiyorum. İnternetten evde paketleme işi yapmalı bir site buldum.Wp üzerinden iletişime geçtik ürün paketlenecekmis. Iban tc kimlik numarası falan istiyorlar. Acaba güvenilirmi bilemedim ya. Buraya da bir link bırakayım sizlerde bakın yardımcı olun bana.
Bilgim kadarıyla paket işinede iş kurdan başvuru yapıyorsun bence bu site güvenli degil

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Paketleme parası falan iyi güzel dur onu da atayimda bakin
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Merhabalar Hoşgeldiniz *

*5 ADET ÜRÜNÜMÜZ MEVCUT *
*1 -Toka :* Sette 2000 adet toka gelir
Her yapılan toka başına *1600 tl * ücret hakedersiniz.

*2-çorap :* Sette 5000 adet çorap gönderilir,bu setten *1850 tl* kazanırsınız.

*3-maske* : Sette 2000 adet maske gelir,50 adet maske 1 pakete dizilir, *2000 TL* ücret hak edersiniz. Paketleri 24 adet şeklinde kolilere diziyorsunuz.

*4: Peçetelik aparatı* : Parçalar halinde olan aparatları birleştirip o şekilde kolilere koyuyoruz ,1 set 2000 adet tir ve bu setten *4000 TL* ücret hak edersiniz.

*5: Sabunluk paketleme*
-Yapımı son derece kolaydır
-Tek yapılması gereken sabunları ambalajlarına paketlemek
-Her bir adette 1 tl hak edersiniz
-istediğiniz kadar ürün talep edebilirsiniz
- 1 set 3000 adettir ve bu setten *3000 tl* hak edersiniz

*Başvuru için :*
ADRES

TC NUMARANIZ

AD SOYAD

KENDİNİZE AİT İBAN NUMARASI

BAŞKA BİR YERE DAHA ÖNCE BİLGİLERİNİZİ ATTIYSANIZ LÜTFEN BİZE BİLGİLERİNİZİ ATMAYIN BAŞVURUNUZ REDDEDİLECEK ❗❗❗❗❗
Neden başka bir yere daha attiysaniz diyor çünkü eğer sen başka bir yere daha attiysan bunlar kendilerine ait papara hesabı açmayak da ondan bulaşma kardeşim tamamen dolandırıcılık üzerine yapılan sayfalar buralar bir ara da işkurun amblemini kullanarak insanlara paketleme işi vs diyorlardı.. uzak dur cidden başına yüklü miktarda borç alırsın

Bilgim kadarıyla paket işinede iş kurdan başvuru yapıyorsun bence bu site güvenli degil
İşkur sayfası gerçek sayfaları değil işkur bu konuda açıklama da yaptı bundan 3 4 ay önce hatta olay yargıya bile taşındı işkur amblemini kullanıp insanları kandırıp dolandırıyorlar diye benden demesi aklınızda varsa bile uzak durun arkadaşlar

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Bu dediğin yeri araştırdım herkesten bilgi alıp daha sonra hiç bir dönüş yapğlmadığına dair çok şikayet var işin kjtü yanı tc iban herşeyi talep eriyorlar ve dönmüyorlar
Benimle herşeyi konuştular, 1 hafta için de ürünler eliniz de olcak dedi 2 gün bekleyip yazdım engellediler, ucuz yırttım valla Allah acıdı herhalde 😔

Sahte ya bende kayıt yaptırdım aradılar hatta kimlik bilgileri adres filan vermiştim iban numarası istedi bir beş lira gönderdi geri gönderim yapın diye yaptık ama öyle kayboldu gitti bilgilerimi almış oldular
Kızz allah seni o gönderdiğin 5 tl paparaya gidiyor adına hesap açılıyor, hemen paparaya mail at bu dolandırıcılık için senden ikametgah kimlik resmi istiyorlar adına hesap açıldıysa kapatıyorlar ben daha bugün gönderdim. İşleme koydular

Zozan

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar gebelikle alakalı bisey değil ama evde iş yapmak istiyorum. İnternetten evde paketleme işi yapmalı bir site buldum.Wp üzerinden iletişime geçtik ürün paketlenecekmis. Iban tc kimlik numarası falan istiyorlar. Acaba güvenilirmi bilemedim ya. Buraya da bir link bırakayım sizlerde bakın yardımcı olun bana.
Hayir güvenilir değil benden de istediler yolladim sonra beni engellediler bende gidip şikayet ettim ustume herhangi bisey olursa sorumluluk istemiyorum diye

Ebranur kel

Kayıtlı Üye
rank
Neden başka bir yere daha attiysaniz diyor çünkü eğer sen başka bir yere daha attiysan bunlar kendilerine ait papara hesabı açmayak da ondan bulaşma kardeşim tamamen dolandırıcılık üzerine yapılan sayfalar buralar bir ara da işkurun amblemini kullanarak insanlara paketleme işi vs diyorlardı.. uzak dur cidden başına yüklü miktarda borç alırsın

İşkur sayfası gerçek sayfaları değil işkur bu konuda açıklama da yaptı bundan 3 4 ay önce hatta olay yargıya bile taşındı işkur amblemini kullanıp insanları kandırıp dolandırıyorlar diye benden demesi aklınızda varsa bile uzak durun arkadaşlar
İyiki buraya sormusum yoksa az daha başvuru falan yapacaktım Allah razı olsun sizlerden🥰

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar