Kizlar fikre ihtiyacım var

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nevinnn tarafından oluşturulan Kizlar fikre ihtiyacım var başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,656 kez görüntülenmiş, 31 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar fikre ihtiyacım var
Konbuyu başlatan Nevinnn
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nesliesen

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank
Taktım ikinci oglum onla oldu benden kayıyor vücudum kabul etmiyor adet olmam lazım rah assagi inip salıyor Muş diğer türlü zor oluyor zaten yapmıyor lar
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Amin 3 bile fazla da galyana geldim 🤣😅🙈

Dimi sıkıldım her ay varmı yokmu vesvese vs
Kesinlikle ya bende olsam bağlatırdım normal korunma cidden zor ay hamile kaldım kalıyormuyum hamile kalsan başka bişey kalmasan ağrı bişey ay zor ya gerçekten

Nevinnn

Kayıtlı Üye
rank
Kesinlikle ya bende olsam bağlatırdım normal korunma cidden zor ay hamile kaldım kalıyormuyum hamile kalsan başka bişey kalmasan ağrı bişey ay zor ya gerçekten
Bende öyle düşünüyorum nasip bakalım 🥰

Cnm bence kordonları bağlatma spral tak ve korun
Canım spral vücudum kabul etmiyor koruadan bıktım 🤣🙈

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Ben geçen konuştum doktorumla sprilai bana doğumdan sonra illa regl olman gerekmez dedi direk doğum sırasında takarız dedi bakalım hayırlısı artık oğluşum ne zaman gelirse sprilai i zaman taktiracam sanırım
E sonra 2. Çocuğa karar verince çıkarıcakmısın benim eşim dikkatli korunursan sana bağlı bişey olmaz diyor bende zaten böyle şeyler düşünmüyorum daha 🤦

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
E sonra 2. Çocuğa karar verince çıkarıcakmısın benim eşim dikkatli korunursan sana bağlı bişey olmaz diyor bende zaten böyle şeyler düşünmüyorum daha 🤦
Evet kuzum 2. Çocuk düşünürsem cikaracam ama bunda baya gözüm korktu erken doğum riski filan 😂😂 2. Çocuğu bi 6 7 yıl sonra düşünüyorum

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Bende 2 3 yıla 2. Yapsam çocuk defterini kapatsam diyordum ama maddi durumlar benimde gözümü korkuttu bakalım bunu büyütelimde duruma göre bakalım 😅
Eşim de diyor hani 2 3 yıl sonra 2. İstiyorsun diye dedim gel çek ağrıyı yada su 2 gündür yaşadığım psikolojiyi diyorum gülüp tamam tamam diyor 😂😂
Bende 2 3 yıla 2. Yapsam çocuk defterini kapatsam diyordum ama maddi durumlar benimde gözümü korkuttu bakalım bunu büyütelimde duruma göre bakalım 😅

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Ağrılarım bugün yok 😍😍 şükür ilaç fayda etti sanırım nasıl mutluyum anlatamam ama tedbir amaçlı annem yatırıyor yine ayağa kaldırmıyor
Çok şükür 🤗 aynen daha dün bir bugün iki sen yinede uzan fazla hareket etme madem 🥰
Ağrılarım bugün yok 😍😍 şükür ilaç fayda etti sanırım nasıl mutluyum anlatamam ama tedbir amaçlı annem yatırıyor yine ayağa kaldırmıyor

Tüm sayfalar yüklendi.