Kızlar fikrinize ihtiyacım var 😍😍

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan Kızlar fikrinize ihtiyacım var 😍😍 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,494 kez görüntülenmiş, 159 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Kızlar fikrinize ihtiyacım var 😍😍
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Hayırlı sabahlar canlarım öncelikle nasılsınız minikler nasıl hamilelerin gebeliği nasıl gidiyor 😍😍. Şükür ben iyiyim karnımda ki canavarın eli ve ayakları ile uğraşıyorum 😂😂.

Öncelikle ilk sorum ; yarın doktorum bana sen hangi gün doğurmak istiyorsun diye sorar mı ? Yada ben günü değiştirmek istiyorum desem değiştirir mi ? Eşimle karar verdik 20.04.2024 düşünüyoruz ama doktor onay verir mi buna ?

İkinci sorum da ; sizce AYRA NUR mu ? Yoksa
KARSU MU ?

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
Hayırlı sabahlar canlarım öncelikle nasılsınız minikler nasıl hamilelerin gebeliği nasıl gidiyor 😍😍. Şükür ben iyiyim karnımda ki canavarın eli ve ayakları ile uğraşıyorum 😂😂.

Öncelikle ilk sorum ; yarın doktorum bana sen hangi gün doğurmak istiyorsun diye sorar mı ? Yada ben günü değiştirmek istiyorum desem değiştirir mi ? Eşimle karar verdiklerini 20.04.2024 düşünüyoruz ama doktor onay verir mi buna ?

KARSU MU ?
Ayra nur daha güzel abla

Belinayin❤️ Annesi

Kayıtlı Üye
rank

Öncelikle ilk sorum ; yarın doktorum bana sen hangi gün doğurmak istiyorsun diye sorar mı ? Yada ben günü değiştirmek istiyorum desem değiştirir mi ? Eşimle karar verdik 20.04.2024 düşünüyoruz ama doktor onay verir mi buna ?

KARSU MU ?
Verir cnm niye degisdirmesin ve KARSU TABİKİ sağlıcakla gelsin nazlimiz❤️

Miniğimin Annesi

Kayıtlı Üye
rank

KARSU MU ?
Hayırlı sabahlar canım biz de iyiyiz çok şükür ev işi felan ugrasıyoruz bi yandan hamilelik bir yandan kızımın istekleri her gün bayram temizliği yapacagım diyorum ama bir türlü başlayamadım

Eğer bi sıkıntı yoksa inşallah neden olmasın bence kabul ederler diye düşünüyorum
İsim olarak ben Ayra Nuru daha çok beğendim kayrayla da uyumlu ben de kızımla uyumlu isim istiyordum ama eşim bunda da ben koyacam ismi diyip duruyor bakalım

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ayra nur daha güzel abla
Ya eşimle arada kaldık hoş aslında ayra nur ismini ta 3 yıl önce ayarlamıştık ama karsu ismini duyunca bir ikilemde kaldım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Verir cnm niye degisdirmesin ve KARSU TABİKİ sağlıcakla gelsin nazlimiz❤️
Ay inşallah kuzum bakalım en çok hangi isim çıkacak tabi fikir alıyorum ama eşim bakalım karsuyu kabul edecek mi ay ay 😂😂

Hayırlı sabahlar canım biz de iyiyiz çok şükür ev işi felan ugrasıyoruz bi yandan hamilelik bir yandan kızımın istekleri her gün bayram temizliği yapacagım diyorum ama bir türlü başlayamadım

Eğer bi sıkıntı yoksa inşallah neden olmasın bence kabul ederler diye düşünüyorum
İsim olarak ben Ayra Nuru daha çok beğendim kayrayla da uyumlu ben de kızımla uyumlu isim istiyordum ama eşim bunda da ben koyacam ismi diyip duruyor bakalım
Ya çokta yorma canım kendini . İnşallah ya bakalım ben plan kuruyorum ama karnımda ki de plan kuruyor kesin 😂😂.
Evet zaten 3 yıl önce kayra ve ayra ismini bu yüzden seçmiştik hatta ilk ayra nın ismine karar kılıp sonradan kayra ismini oğlumuz olursa koyarız demiştik sizede sorayım dedim 😍😍 sen ne düşünüyorsun ki isim olarak

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Ayşenurum Hayırlı Sabahlar Günün Güzel Geçsin İnşllah Şükür İyiyim Canım Sen Nasılsın Kayra Paşam Nasıl Verir Kuzum Kesinlikle Kendi Fikrim Karsu 🥰♥️
Dizi var Sandık Kokusu Kızın Adı Karsu Bu İsmi Çok Begeniyordum🥰🥰

Son düzenleme:

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank

KARSU MU ?
Günaydın canım 🌹🏵️ doktorun o gün kendini iyi hissetmesine bağlı modumdaysa neden olmasın 🤔🤩

🤩ikincisi; karsu daha güzel bence kulaga daha hoş geliyor yinede sen bilirsin tabii🥰

Miniğimin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ya eşimle arada kaldık hoş aslında ayra nur ismini ta 3 yıl önce ayarlamıştık ama karsu ismini duyunca bir ikilemde kaldım

Ay inşallah kuzum bakalım en çok hangi isim çıkacak tabi fikir alıyorum ama eşim bakalım karsuyu kabul edecek mi ay ay 😂😂

Ya çokta yorma canım kendini . İnşallah ya bakalım ben plan kuruyorum ama karnımda ki de plan kuruyor kesin 😂😂.
Evet zaten 3 yıl önce kayra ve ayra ismini bu yüzden seçmiştik hatta ilk ayra nın ismine karar kılıp sonradan kayra ismini oğlumuz olursa koyarız demiştik sizede sorayım dedim 😍😍 sen ne düşünüyorsun ki isim olarak
Kızımın ismi Hatice kevser canım diğer kızımın ismi de buna uyumlu olsun diye araştırıyordum kübra bide yanına bi isim daha arıyordum

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ayşenurum Hayırlı Sabahlar Günün Güzel Geçsin İnşllah Şükür İyiyim Canım Sen Nasılsın Kayra Paşam Nasıl Verir Kuzum Kesinlikle Kendi Fikrim Karşı 🥰♥️
Dizi var Sandık Kokusu Kızın Adı Karşı Nasıl Bu İsmi Çok Begeniyordum🥰🥰
Ya bende oradan duydum zaten birtanem 😍😍

Günaydın canım 🌹🏵️ doktorun o gün kendini iyi hissetmesine bağlı modumdaysa neden olmasın 🤔🤩

🤩ikincisi; karsu daha güzel bence kulaga daha hoş geliyor yinede sen bilirsin tabii🥰
Kız bana kalsa ikiside mükemmel 😍😍. Eşim de kararsız kaldı gelince güzelce düşünürüz dedi bende dur kızlara sorayım bir fikir alayım dedim 😂😂

Kızımın ismi Hatice kevser canım diğer kızımın ismi de buna uyumlu olsun diye araştırıyordum kübra bide yanına bi isim daha arıyordum
Ya kübra isminin yanına ne güzel olur acaba ki sende bir post aç kuzum 😂😂

Hazall

Kayıtlı Üye
rank

KARSU MU ?
Doktorun izinli ya da başka görevde falan değilse belki de kabul eder, İsim için de ben normalde bu isimlerin karaktere etkisine pek inanmıyordum ama zaman geçtikçe inanmaya başladım bi o şekilde araştır 🤭 Gökçeler yaramaz olur derlerdi cidden öyleymiş 😂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar