Kizlar fikrinize ihtiyaçim var

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Asdhvfhb tarafından oluşturulan Kizlar fikrinize ihtiyaçim var başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,361 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar fikrinize ihtiyaçim var
Konbuyu başlatan Asdhvfhb
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 2 çocuk Annesi

Anneadayadayı

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar şeker yüklemesi yaptırmalıyım sizce ben günlük hayatımda çok şekerli tüketen biriyim normalde
Ben dün yaptırdım canım. Ebem kesinlikle önerdi özelikle de kilolu biri olarak bence kesinlikle yapılması gereken bir şey. Sonuçta bebeğe bir zararı yok. Zarardan çok faydası var yani. Ben normal hayatta çok fazla tatlı tüketen biriyim ve sonuçlarım iyi çıktı. Yani şeker hastalığım filan yok çok şükür. Sadece demir eksikliğim varmış onun içinde bir hap yazdı bu kadar.

Asdhvfhb

Kayıtlı Üye
rank
Ben dün yaptırdım canım. Ebem kesinlikle önerdi özelikle de kilolu biri olarak bence kesinlikle yapılması gereken bir şey. Sonuçta bebeğe bir zararı yok. Zarardan çok faydası var yani. Ben normal hayatta çok fazla tatlı tüketen biriyim ve sonuçlarım iyi çıktı. Yani şeker hastalığım filan yok çok şükür. Sadece demir eksikliğim varmış onun içinde bir hap yazdı bu kadar.
Bende tam tersi canım çok zayıf biriyim 35le hamile kaldım şuan 45olmusum ne biliyim çok kararsizim ya

Özlem tam

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar şeker yüklemesi yaptırmalıyım sizce ben günlük hayatımda çok şekerli tüketen biriyim normalde
Vallah ilkte yaptim cook pismanim yaptigima o kadsr seker yuklediler resmen kocamin elinde kaldımbayıldım bide dedi hafif sekerinyuksek ee tabi yüksek olur siz ömrümde alamayacağım şerbetten bin kat tatlı bi su incirdiniz ve aç karnına anca sandalye yetişti bana pismanim keşke yapmasaydım 2 çocuğunda yapmadim ilkinde de keşke yaptirmasaydim

Asdhvfhb

Kayıtlı Üye
rank
Ben yapmak için gitmiştim ama dayanamadım yaptıramadım
İlk gebelikmiydi senin
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım aylede şeker hastalığı geçmişi olan biri var mı belki o yüzden demiştir.
Hayır canım yok şükür hiç birimizde

İlk gebelikse mutlaka yaptırın şekerin kilo ile bi bağlantısı yok
Ne için yapılıyor bu yükleme onu da anlamış değilim

İlk gebelikse mutlaka yaptırın şekerin kilo ile bi bağlantısı yok
Ne için yapılıyor bu yükleme onu da anlamış değilimb
Vallah ilkte yaptim cook pismanim yaptigima o kadsr seker yuklediler resmen kocamin elinde kaldımbayıldım bide dedi hafif sekerinyuksek ee tabi yüksek olur siz ömrümde alamayacağım şerbetten bin kat tatlı bi su incirdiniz ve aç karnına anca sandalye yetişti bana pismanim keşke yapmasaydım 2 çocuğunda yapmadim ilkinde de keşke yaptirmasaydim
Sen gibi düşünenler çok var işte canim

Tüm sayfalar yüklendi.