Kizlar fikrinize ihtiyaçim var

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Asdhvfhb tarafından oluşturulan Kizlar fikrinize ihtiyaçim var başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,372 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar fikrinize ihtiyaçim var
Konbuyu başlatan Asdhvfhb
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 2 çocuk Annesi

Asdhvfhb

Kayıtlı Üye
rank
Bence abartılacak bir durum yok . Şeker yüklemesi bende yaptırdım ve sağlık ocağında ki doktorum kendi özelde ki doktorum da önerdi. İçtiğim küçük bir gazoz sisesiydi. Öyle baygınlık yapacak zarar verecek bir durumda yok. Çok şükür benim çıkmadı içim rahatladi. Oysa bizimde genetik olur ailede vardı. Bence yaptırın bebeğinizi riske atmayın.
Sende haklısın ama benim gözümü çok korkuttular ya işte şöyle zararı var böyle zararı var filan
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Teşekkür ederim canım
Kendi kararindir canim ben yapdiridim.amma isdemiyorsan yapdirmaya bilirsin

N
Ben bugün yptrdm.
Nasıl bı zararını gordunmu canim

N
Ben bugün yptrdm.
Nasıl bı zararını gordunmu canim
Valla cnm sağa sola bakarak bı sonuc alamazsın yaptırma dedikleri ne varsa yaptırdım doktorun ne istiyorsa yaptır ikinizin de sağlıgi için bilemezsin ki başkasına yaramayan sana yarar sana yarayan ona yaramaz ne gerekirse yap bence yüklemeden de korkma ekşi elmali bir içecek veriyor gazoz gibi 1 saat bekliyorsun içtikten sonra kan veriyorsun bitiyor abartılı bir şey değil
Sağol canım benim doğru söylüyorsun aslında her bünye sonuçta aynı degil

2 çocuk Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar şeker yüklemesi yaptırmalıyım sizce ben günlük hayatımda çok şekerli tüketen biriyim normalde
Seker yukleme testınde bı zararı yok kı tercıh meselesı bıde genetık olarak seker varsa yada supelenıyosan yaptır benm ımkanım olmadı yaptırmaya ılkınde yaptım bısı cıkmadı ımkan varsa yaptır tedbır herseyden ıyıdır sadece ac karınla falan gıdıyosun yanı 5 yıl once oyleydı sımdı degısmısse bılmıyom ,ac karna gıtmek ınsanı yoruyo bıraz ,onun dısında bı zararı yok yaptırmanın

Tüm sayfalar yüklendi.