Sorum var Kızlar fikrinizi söyleyin bana size danışmak istediğim bir konu var

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Demetdemet tarafından oluşturulan Kızlar fikrinizi söyleyin bana size danışmak istediğim bir konu var başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,651 kez görüntülenmiş, 136 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar fikrinizi söyleyin bana size danışmak istediğim bir konu var
Konbuyu başlatan Demetdemet
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 𝙰𝚕𝚒𝚑𝚊𝚗'ı𝚗 𝙰𝚗𝚗𝚎𝚜𝚒♡
Sizce 3.cocuk düşünmelimiyim tabiki hemen değil ufaklık biraz büyüyünce biraz kararsız kaldım yoksa 2 çocuk yetermi fikirlerinizi benimle paylasin🥰❤️
Senin düşüncen kuzum iyice düşünmek lazım benim 1 tane var ikinci olsa diyorum bı kardeşi olsun diyorum sonra alihana bakıyorum yok anam yok benden geçti daha çok vakti var diyorum😂16 aylık oğlum canım Rabbim nasip ederse 2. Yi Alihan 5.6 yaşına gelince düşünüyorum valla okadar zor ki çocuk bakmak bide benim ailem uzak kayinvalidem öyle bı isim olunca 1 saat bırakabilecegim biri yok 1 saat bile babası hariç kimseye bırakmadım bu yüzden benim için çok zor oldu hiç ir destekcim olmadı kuzum ama sen tecrubelisin de senin kararın kuzum senin diğerleri kaç yaşında canım

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Senin düşüncen kuzum iyice düşünmek lazım benim 1 tane var ikinci olsa diyorum bı kardeşi olsun diyorum sonra alihana bakıyorum yok anam yok benden geçti daha çok vakti var diyorum😂16 aylık oğlum canım Rabbim nasip ederse 2. Yi Alihan 5.6 yaşına gelince düşünüyorum valla okadar zor ki çocuk bakmak bide benim ailem uzak kayinvalidem öyle bı isim olunca 1 saat bırakabilecegim biri yok 1 saat bile babası hariç kimseye bırakmadım bu yüzden benim için çok zor oldu hiç ir destekcim olmadı kuzum ama sen tecrubelisin de senin kararın kuzum senin diğerleri kaç yaşında canım
2 oğlum var biri 2 buçuk yaşında 3 yaşına giricek ağustosda ufaklık bu ayın 22.sinde 4 aylık olucak canım benim

Tüm sayfalar yüklendi.