Sorum var Kizlar gebelikle ilgili sorum olucak

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Azra melis Ebru tarafından oluşturulan Kizlar gebelikle ilgili sorum olucak başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 262 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar gebelikle ilgili sorum olucak
Konbuyu başlatan Azra melis Ebru
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Azra melis Ebru

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun canım doktora danıştın mı peki
Canim doktor beni ürolojiye yönlendirdi ultrasondn bobreklere bakıldı iyi dendi birde idrar kültürü verdim daha çıkmadı sonucu
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Lekelenme yoksa enfeksiyon kaynaklı da olabilir
Yok canım lekelenmem şu an ama nefes alırken bile ağrıyor nasıl tarif etsem karnımla kasiga doğru bir ağrı var iki tarafta da doktor beni üroloji bölümüne yönlendirdi idrar kültürü ve böbrek icin ultrason istedi böbreklerim iyi çıktı kültür sonucunu bekliyorum kültür tahmini kac gunde çıkar sizce yarin cikarmi

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Canim doktor beni ürolojiye yönlendirdi ultrasondn bobreklere bakıldı iyi dendi birde idrar kültürü verdim daha çıkmadı sonucu
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yok canım lekelenmem şu an ama nefes alırken bile ağrıyor nasıl tarif etsem karnımla kasiga doğru bir ağrı var iki tarafta da doktor beni üroloji bölümüne yönlendirdi idrar kültürü ve böbrek icin ultrason istedi böbreklerim iyi çıktı kültür sonucunu bekliyorum kültür tahmini kac gunde çıkar sizce yarin cikarmi
İnşallah hayırlı haberlerle gel canım

Tüm sayfalar yüklendi.