Sorum var Kizlar.gebelikle ilgili sorum olucak

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Azra melis Ebru tarafından oluşturulan Kizlar.gebelikle ilgili sorum olucak başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 276 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar.gebelikle ilgili sorum olucak
Konbuyu başlatan Azra melis Ebru
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan missmadame

Azra melis Ebru

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar 12 haftalik hamileyim doktor kese dışında bir yerde kanamam olduğunu söyledi ve sol bacağım sol kolumdaki damarlar ağrıyor kasiklarimin alt kısmı böyle batmalar oluyor yürürken falan zorlanıyorum sizce nedeni nedir birde hiç bisey yiyemiyorum çok zayıfladım ayakda bile durunca baş dönmesinden yürüyemiyorum acile gitsem yatış yapın desem yaparlar mı hiç iyi değilim

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kizlar 12 haftalik hamileyim doktor kese dışında bir yerde kanamam olduğunu söyledi ve sol bacağım sol kolumdaki damarlar ağrıyor kasiklarimin alt kısmı böyle batmalar oluyor yürürken falan zorlanıyorum sizce nedeni nedir birde hiç bisey yiyemiyorum çok zayıfladım ayakda bile durunca baş dönmesinden yürüyemiyorum acile gitsem yatış yapın desem yaparlar mı hiç iyi değilim
Rabbim yardımcın olsun canım peki doktor ne dedi bu duruma

missmadame

Kayıtlı Üye
rank
Kanama kendiliğinden kapanıyor çoğunlukla. Muhtemelen şu an tansiyonun düştü. Biraz uzanıp ayaklarınızı kaldırın mümkünse tansiyonunuzu ölçün. Kasıklardaki çekilme ağrı batma rahmin büyümesinden dolayı olur. Umarım en kısa sürede sağlığınıza kavuşursunuz🤗

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar