Sorum var Kızlar gebelikte sigara içen varmı? Çok zarar veriyormu bebeğe?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ngünes tarafından oluşturulan Kızlar gebelikte sigara içen varmı? \n\nÇok zarar veriyormu bebeğe? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 700 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar gebelikte sigara içen varmı? \n\nÇok zarar veriyormu bebeğe?
Konbuyu başlatan Ngünes
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan tatlı telaşım kızım

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
İstisna mıdır bilemem ama benim annem bende çok içmemiş ama hep içemediğinden strese girmiş en son doktor stres daha zararlı demiş içmeye devam etmiş, kardeşimde hiç bırakmamış o mesela üstün zekalı oldu IQsu çok yüksek olduğundan özel okula seçildi.Üniversite sınavında derece yaptı %100 burslu okudu.Anneme hala diyorum bende neden azalttın diye 😅 Tabi bu bizim tecrübemiz herkeste aynı olacak diye bir şey yok

Zeynep 73

Kayıtlı Üye
rank
İstisna mıdır bilemem ama benim annem bende çok içmemiş ama hep içemediğinden strese girmiş en son doktor stres daha zararlı demiş içmeye devam etmiş, kardeşimde hiç bırakmamış o mesela üstün zekalı oldu IQsu çok yüksek olduğundan özel okula seçildi.Üniversite sınavında derece yaptı %100 burslu okudu.Anneme hala diyorum bende neden azalttın diye 😅 Tabi bu bizim tecrübemiz herkeste aynı olacak diye bir şey yok
😀😀😀

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Burdan şunu çıkardım yani... önce tedbir tevekkül Allah'ın🤲🤲

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar