Kızlar gebelikte süt içmek gerekli mi

• Konbuyu başlatan Mucizemm
  • Toplam 19 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mucizemm tarafından oluşturulan Kızlar gebelikte süt içmek gerekli mi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,520 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar gebelikte süt içmek gerekli mi
Konbuyu başlatan Mucizemm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ezgyldrrm
M

Mucizemm

Guest
Ben 3,5 aylık hamileyim ama sütü sevmediğim için içmiyorum acaba çikolatalı falan içsem olur mu

seçilll

Kayıtlı Üye
rank
Ben 3,5 aylık hamileyim ama sütü sevmediğim için içmiyorum acaba çikolatalı falan içsem olur mu
Süt çok önemli canım mutlaka içmeye çalıs bende yumurtayı hic sevmem oğlum da hıc yiyememstm ama simdi yemeye calsıyorum. Hepsının ayrı ayrı faydası var. Ben oldum olası iştahsızm hamilelgmde de iştahım yok. Ama sabah akşam 2 su bardagı ballı süt iciyorum bebegım kilo alıyor önden bile gidiyor ben 24 haftalık gebeyim şimdiye kadr 3 kilo aldım sütün faydası cok fazla👌

Emine zeynep

Kayıtlı Üye
rank
Canm benim tiksiniyorsan illa kendini zorlama aynı kalsymu yogurtta peynir veya ayran hepsinden alabilirsin bende aynıydım iki gebelikte de tiksindiğim ilk şey süt oldu Doktorum bana böyle yaptırdı o kakaolu falan onlardan bir vitamin alacağını hiç sanmıyorum ben zaten

Sedoss

Kayıtlı Üye
rank
Bana normal süt iç demişti lor peyniri, çökelek, ev yağı filan çok faydalı demişti ama hazır olmasınlar ona dikkat et dedi seninki nasıl olur bilmiyorum ama bence illaki başka tatlandırıcılar filan eklenmiştir bulabilirsen sağılmış sütü içmeye çalış yada diğer dediklerimi ye faydası olur hem sana hem bebeğe bende süt içemiyorum bu arada

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Canımm bendensin bende hiç sevmem sütü🤮 ama geceleri 1 tane küçük içiyorum market sütü sende zorla bebegin kemik gelişimi için çok onemli♥️
Allahm bana werseler qünde bi ineqi emerim soylemsi ayip aşırı çok sewiyrm sütü walla qünde en az 1 enfazla 2 bardak iciyrm fazlası kansızlık yapr diye 😑 süt sevilmzmi yaa 😋😋

Tüm sayfalar yüklendi.