Kızlar gebelikte süt içmek gerekli mi

• Konbuyu başlatan Mucizemm
  • Toplam 19 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mucizemm tarafından oluşturulan Kızlar gebelikte süt içmek gerekli mi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,576 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar gebelikte süt içmek gerekli mi
Konbuyu başlatan Mucizemm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ezgyldrrm

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Canımm bendensin bende hiç sevmem sütü🤮 ama geceleri 1 tane küçük içiyorum market sütü sende zorla bebegin kemik gelişimi için çok onemli♥️
kacinci aydan sonra içmek daha faydali
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım hamilelikte içilen süt bebeğin kemiklerini güçlendiriyor ben sabah akşam sade ve soğuk içiyordum. Başka türlü içemiyordum istersen bi dene.
ben 7 aylik hamileyim bu hafta icmeye başladim aslinda icemiyorum bile 2 icsem 3 icemiyom ama esim kiziyo icmemi söyluyo zorlada olsa içmem gerekiyo farkindayim ama mideme dokundugu icin icemiyom

Canım hamilelikte içilen süt bebeğin kemiklerini güçlendiriyor ben sabah akşam sade ve soğuk içiyordum. Başka türlü içemiyordum istersen bi dene.
ben 7 aylik hamileyim bu hafta icmeye başladim aslinda icemiyorum bile 2 icsem 3 icemiyom ama esim kiziyo icmemi söyluyo zorlada olsa içmem gerekiyo farkindayim ama mideme dokundugu icin icemiyom
Canımm bendensin bende hiç sevmem sütü🤮 ama geceleri 1 tane küçük içiyorum market sütü sende zorla bebegin kemik gelişimi için çok onemli♥️
bendr cok seviyorum sütü ama dokunuyo mideme işte napcam bilmiyom

Allahm bana werseler qünde bi ineqi emerim soylemsi ayip aşırı çok sewiyrm sütü walla qünde en az 1 enfazla 2 bardak iciyrm fazlası kansızlık yapr diye 😑 süt sevilmzmi yaa 😋😋
bende cok seviyom valla ama şimdi mideme dokunuyo süt yogurt peynir et tavuk bunlar hepsi mideme dokundugu icin yiyemiyom işte napcan hamileyken insanin herşeyi degişiyo midesi bazi seyleri kabul etmiyo 🙃

Son düzenleme:

Lyl

Kayıtlı Üye
rank
Ben 3,5 aylık hamileyim ama sütü sevmediğim için içmiyorum acaba çikolatalı falan içsem olur mu
Hamilelikte süt içersen erkek cocuk zeki kiz cocugun ise fiziği güzel olur. Oğlumda sut yogurt cok tükettim 1 aylikken ayaklarının üstüne basabiliyordu yeni dogan bebek başini tutamaz başını tutuyordu kemikleri çok güçlü oldu

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Ben 3,5 aylık hamileyim ama sütü sevmediğim için içmiyorum acaba çikolatalı falan içsem olur mu
CAnim icemiyorsan kendini zorlama.. onun yerine yoğurt yemen bile yetiyor .. bende içemiyorum midem almıyor gebelikten dolayı şuan süt gozumde karardı onun yerine peynir ve her gün kase yoğurt alıyorum .. ama bu durum düzelir bence cnm yakında ilerleyen zamanlarda içersin bence herkes öyle soyliyor ilerleyen zamanlarda sevmediğin şeyleri dahi sevebilirilsin.. çikolatalı olan içme cnm sen yoğurt tuket daha çok

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
Bence boşu boşuna yükleme kendine o şekerleri canım en iyisi doğal olanı kakao kat az bişey biraz da bal
Canim içsen iyi olur süt pekmez yoğurt peynir yumurta en önemli olanlar laktozsuz dene ilarleyen haftalarda benim gibi mide yanma tek süt iyi gelirse mecbur içersin 😀 midem de sanki volkanik dağ var tek ilaci soğuk süt oluyo yani bende işe yarıyor

Selda mas

Kayıtlı Üye
rank
Süt sevmem peynir sevmem yumurta sevmem haftada 1 yerim içerim o da belki zorla ama yapacak birşey yok midem almıyor calsiyum ilacı kullanıyorum vitamin hapı kullanıyorum dvit. Kullanıyorum son ayimdayim bı sıkıntı yok çok şükür

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar