Kızlar haberi olan var mı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan Kızlar haberi olan var mı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,800 kez görüntülenmiş, 54 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Kızlar haberi olan var mı
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Kızlar Evet uzun zamandır yoktu çok kötü hastaydım şu yaklaşık 2-3 gündür biraz daha iyiyim laren hala hasta Yarın gene onu götüreceğim çocuk hiçbir şekilde iyileşmiyor oğlum Gene hasta yani Hiç iyi değilim anlayacağınız psikolojik olarak da biraz çöküntü içindeyim toparlanmaya çalışıyorum ama olmuyor aşırı derecede bunaldım kimseyle Konuşasım gelmiyor Kimseyi görmek istemiyorum biraz sıkıntı içindeyim benim merak ettiğiniz için çok teşekkür ederim Hepinizi Ben de çok özledim

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Nerdesin kız sen 🤦🏻‍♀️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kızlar Evet uzun zamandır yoktu çok kötü hastaydım şu yaklaşık 2-3 gündür biraz daha iyiyim laren hala hasta Yarın gene onu götüreceğim çocuk hiçbir şekilde iyileşmiyor oğlum Gene hasta yani Hiç iyi değilim anlayacağınız psikolojik olarak da biraz çöküntü içindeyim toparlanmaya çalışıyorum ama olmuyor aşırı derecede bunaldım kimseyle Konuşasım gelmiyor Kimseyi görmek istemiyorum biraz sıkıntı içindeyim benim merak ettiğiniz için çok teşekkür ederim Hepinizi Ben de çok özledim
Geçmil olsun kuzum ya 🥺rabbim şafi ismş ile şşfa versin ama kendini dış dünyaya karşı kapatma canım daha kötü olursun olabildiğince insanlarka bizimle iletişim kurmaya çalış.

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Nerdesin kız sen 🤦🏻‍♀️

Geçmil olsun kuzum ya 🥺rabbim şafi ismş ile şşfa versin ama kendini dış dünyaya karşı kapatma canım daha kötü olursun olabildiğince insanlarka bizimle iletişim kurmaya çalış.
Canımsın Ayşem Vallahi yani şu an kelimenin böyle bittiği yer duvarlar üstüme üstüme geliyor inan Nasıl anlatayım çok zor ya şu anki bir dönemden geçiyorum ama sizleride özledim yazacağım buradayım Canımsın sen benim iyi ki varsın kuzum

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Canımsın Ayşem Vallahi yani şu an kelimenin böyle bittiği yer duvarlar üstüme üstüme geliyor inan Nasıl anlatayım çok zor ya şu anki bir dönemden geçiyorum ama sizleride özledim yazacağım buradayım Canımsın sen benim iyi ki varsın kuzum
Sende iyi ki varsın canım benim . Sabret kuzum bol bol Ayetel Kürsi oku inşallah şifs olacak

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Sende iyi ki varsın canım benim . Sabret kuzum bol bol Ayetel Kürsi oku inşallah şifs olacak
Okuyorum kuzum insalalh inşalalh kendim cok hastalandim 2 3 gündür birazdaha iyiyim laren gene hasta öksürük siddetli burnu akıyor gitmiyor bu hastalik resmen yapıştı kaldi

Sen nasilsin balim kayra kuşum nasil

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Okuyorum kuzum insalalh inşalalh kendim cok hastalandim 2 3 gündür birazdaha iyiyim laren gene hasta öksürük siddetli burnu akıyor gitmiyor bu hastalik resmen yapıştı kaldi

Sen nasilsin balim kayra kuşum nasil
Geçer inşallah kuzum benim. Kayra diş çıkarıyor 2 tane çıkardı şimdi sanırım üst dişleri iyife şiş kabarmış onun mızmızlığında sürekli ağlıyor 🥺🥺

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar