Sorum var Kizlar hadi benim kizima guzel bir isim bulalim beraber

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zubeydr tarafından oluşturulan Kizlar hadi benim kizima guzel bir isim bulalim beraber başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,890 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 14 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar hadi benim kizima guzel bir isim bulalim beraber
Konbuyu başlatan Zubeydr
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Alyaa🌷🌷

İsmihan

Kayıtlı Üye
rank
Doguma 1.5 ay kaldi isim bulamadim bulduklarimdan bir sure sonra vazgeciyorum anlami guzel isimler yazalim hadi annisler
Bende arıyorum aslında ben buldum beğeniyorum da eşim efendi beğenmiyor meva'yı çok sevdim ben cennet demek biliyorsunuz, Hafsa var Hz Ömer'in kızı, Ebrar salihler duası kabul olanlar demek, Ravza Gül efendimizin kabrinin bulunduğu yer demek, Nurefşan nursaçan demek, Efnem cennette açan çiçek demek, Bir de benim ilk kızımın ismi var Eslem güvenilir ve en selametli olan demek 😊

Zubeydr

Kayıtlı Üye
rank
Bende arıyorum aslında ben buldum beğeniyorum da eşim efendi beğenmiyor meva'yı çok sevdim ben cennet demek biliyorsunuz, Hafsa var Hz Ömer'in kızı, Ebrar salihler duası kabul olanlar demek, Ravza Gül efendimizin kabrinin bulunduğu yer demek, Nurefşan nursaçan demek, Efnem cennette açan çiçek demek, Bir de benim ilk kızımın ismi var Eslem güvenilir ve en selametli olan demek 😊
Ya cok guzel isimler yazmissin cok tesekkur ederim

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Doguma 1.5 ay kaldi isim bulamadim bulduklarimdan bir sure sonra vazgeciyorum anlami guzel isimler yazalim hadi annisler
Afra güzel eğer senin adın Zübeyde ise Zehra olabilir yada Zeynep. Benim kızım olsaydı Merve düşünmüştüm olmadı erkek oldu bizimkisi 😅😅.
Afra, Azra, Alin Çok fazla güzel isim var 🤗🤗 isim nasiptir zaten nasibi ne ise o olacak inşallah hayırlısı

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar