Kızlar hamile kalirmiyim

• Konbuyu başlatan Rukiye Aras
  • Toplam 9 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Rukiye Aras tarafından oluşturulan Kızlar hamile kalirmiyim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 584 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar hamile kalirmiyim
Konbuyu başlatan Rukiye Aras
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Begüm😊
R

Rukiye Aras

Guest
Dün ilişkiye girdik ve boşaldı dün biyle adet sancısı gibi ağrım vardı bugün yok ama dollenmismiyimdir yada kaç günde dollenililir beyaz akıntım geliyo hamile olmusmuyumdur

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Dün ilişkiye girdik ve boşaldı dün biyle adet sancısı gibi ağrım vardı bugün yok ama dollenmismiyimdir yada kaç günde dollenililir beyaz akıntım geliyo hamile olmusmuyumdur
Ağrı ilişki yüzünden canım ve beyaz akıntıdan fazladan kalan spermler 1 hafta içinde döllenme olur rabbim gönlüne göre versin inşallah

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Siz nasıl oldunuz canım Kayra'nın annesi. Rabbim sağlık sıhhat versin
Sancı var kuzum ilaç içiyorum. Ayağa kalkmam yasak kalkınca sancı giriyor oturunca sancı giriyor put gibi yatıyorum Allah'tan Kayra nın haraketkeri güzel o bı nebze rahatlatıyor 🤲🏻 çamur gibi akıntı devam ediyor hala helede ayağa kalkınca 🥺

Gökçem💕

"minik kızım"
rank
Sancı var kuzum ilaç içiyorum. Ayağa kalkmam yasak kalkınca sancı giriyor oturunca sancı giriyor put gibi yatıyorum Allah'tan Kayra nın haraketkeri güzel o bı nebze rahatlatıyor 🤲🏻 çamur gibi akıntı devam ediyor hala helede ayağa kalkınca 🥺
Allahım şifa versin inan burda kardeş gibi olduk kalbimiz seninle canım dualarımızdasınız

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Allahım şifa versin inan burda kardeş gibi olduk kalbimiz seninle canım dualarımızdasınız
Allah'ım razı olsun kuzum dualarınız işe yaradı ona inanıyorum i gün çok dua ettiniz brnim için rabbim hepinize mufakatinı versin inşallah hepiniz ile abla kardeş olduk rabbim hiç biriniz eksik etmesin 🤲🏻♥️

Berna Tanyeri

Kayıtlı Üye
rank
Hamile kaldınız mı acaba benim basimada geldi aynisi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hamile kaldinmi acaba aynısı benim basimada geldi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hamile kaldinmi acaba aynısı benim basimada geldi

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Yumurtlama günün mü bilmiyorum ama aksi bir durum yok ise beyaz akıntı genellikle yumurtşamadan 1 2 gün öncesinde başlar rahim içi kayganlaşsın sperm daha rahat hareket etsin diye. Ejekülasyon sonrası döllenme süresi 3 ila 10 gün arasında değişebiliyor. Birliktelik sonrası

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar