♥️KIZLAR HEMEN TOPLANIN❤️

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde Hülya12 tarafından oluşturulan ♥️KIZLAR HEMEN TOPLANIN❤️ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,653 kez görüntülenmiş, 134 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı ♥️KIZLAR HEMEN TOPLANIN❤️
Konbuyu başlatan Hülya12
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

kızımın annesiyim

Kayıtlı Üye
rank
Canım Arkadaşlarım Nasılsınız İyimisiniz Napiyorsunuz Bebisleriniz Nasıllar Özledim Sizleri Sohbet Etmeyi Herkez Toplansın 🥰🥰🥰🤗🤗🤗
Hülya Azra durmuyor zor uyuttum o uyuyuncada cay yaptım limonlu kekim vardı camdaki kızı açtım kısada olsa keyif yapicam ama Azra uyanırsa çay bile icemem hiç durmuyor dişi çok sancılı çıkıyor cokkk

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Iyiyim bitanem sen nasılsın eşimle sohbet ediyoruz kızımı uyuttum 😅😊 sen naoyosn nasılsın
İyi Sohbetler Size Canım Benim Sohbetimiz Bol Olsun Kuzum Bende Oturuyorum Özledim Sizlerle Sohbet Etmeyi❤️🤭💕
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hülya Azra durmuyor zor uyuttum o uyuyuncada cay yaptım limonlu kekim vardı camdaki kızı açtım kısada olsa keyif yapicam ama Azra uyanırsa çay bile icemem hiç durmuyor dişi çok sancılı çıkıyor cokkk
Oyyyy kıyamam Azra Balıma Elif Hiç Durmuyon Birşeyler Yapıyorsun Becerikli Arkadaşım 🤗😋😋😋

kızımın annesiyim

Kayıtlı Üye
rank
İyi Sohbetler Size Canım Benim Sohbetimiz Bol Olsun Kuzum Bende Oturuyorum Özledim Sizlerle Sohbet Etmeyi❤️🤭💕

Oyyyy kıyamam Azra Balıma Elif Hiç Durmuyon Birşeyler Yapıyorsun Becerikli Arkadaşım 🤗😋😋😋
Durmak bana gelmiyor 🤭🤭🤣

Durmak bana gelmiyor 🤭🤭🤣
Sen nasılsın yakışıklılar isim buldunmu

Hülya12

Yönetici
Mod
rank

Hülya12

Yönetici
Mod
rank
Annemle oturduk çay ve tatlı keyfi yapıyoruz Kayra bey uyudu. Öyle canım sen nasılsın ne yapıyorsun
Ohhj mis afiyet olsun Ayşem size bende annemle otuuryoeum 🤗🤗🤗😍😍😍

Çınar mert. Ömer Asaf yavuz Selim. Yusuf Eymen benim sevdiğim isimler
Çok güzellermis elif kekin yanımda başka birşey yapmışsındir sen😂😂😘😘😘🤭

Tüm sayfalar yüklendi.