Kizlar iki kese gözüktü aciL bakın

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Berika Sultan tarafından oluşturulan Kizlar iki kese gözüktü aciL bakın başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,710 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Kizlar iki kese gözüktü aciL bakın
Konbuyu başlatan Berika Sultan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aysem

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar ben Aralık ayının 20 sinde sprailimi aldırdım daha sonra hiç adet görmedim bir hafta önce test yaptım pozitif çıktı dün kan vermistim bugün doktora gittim bt hcg hormonu 3.000 kusur çıktı şuan yaklaşık 4 . Hafta dayim . iki kese gözüktü doktor iki hafta sonra tekrar gel bakalım dedi kalp atışına bakalım ikiz olabilir dedi ben daha önce hiç böyle bir sy yasamadim bilen bana yardımcı olsun lütfen çok korkuyorum
Cnm iki kese ikiz gebelik demek 😍😍 benimde keşke ikiz olsa bı defada kurtulurdum

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Hayırlı olsun kuzum internetteki şeylere çok aldırma doktorun ne derse o. İnternete kalsa baş ağrısına 3 ay ömür veriyorlar insana. Sağlıklı bir şekilde gelsin bebeklerin inşallah. Kötü düşünme kötü olmasın iyi düşünerek iyilikler çağır 🙏🏻❤️

Gökçem💕

"minik kızım"
rank
Canım başta benim de 2 kese vardı bebekler de göründü çift keseydi. Ama birinin kalbi hiç atmamış diğeri sağlıklı dedi doktor. Kalbi atmayan eriyip gider rahimde dedi. Progestan kullandım 2 hafta sonra gittiğimizde kalbi atmayan bebek kaybolmuş diğeri büyüyordu. Üzülmedim Rabbim bunu versin sağlıklıca inşallah. Başıma geldi diye anlatıyorum inşallah senin ikisi de sağlıklı olur canım

Kizlar ben Aralık ayının 20 sinde sprailimi aldırdım daha sonra hiç adet görmedim bir hafta önce test yaptım pozitif çıktı dün kan vermistim bugün doktora gittim bt hcg hormonu 3.000 kusur çıktı şuan yaklaşık 4 . Hafta dayim . iki kese gözüktü doktor iki hafta sonra tekrar gel bakalım dedi kalp atışına bakalım ikiz olabilir dedi ben daha önce hiç böyle bir sy yasamadim bilen bana yardımcı olsun lütfen çok korkuyorum
Yaaa masallah canım korkma 😍😍😍😍

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-09-06
Gebeliğinizin 21. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık havuç büyüklüğünde.
Artık bebeğin hareketler iyice belirgin hale gelir. kaşlar ve dudaklar iyice belirgin olur. Varisler oluşmaya başlayabilir. mümkün olduğunca istirahat halinde ayakları yukarı kaldırmak gerekli .
Bebeğinizin boyu yaklaşık 28 cm ağırlıgı 400 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Gökçem💕

"minik kızım"
rank
Canım başta benim de 2 kese vardı bebekler de göründü çift keseydi. Ama birinin kalbi hiç atmamış diğeri sağlıklı dedi doktor. Kalbi atmayan eriyip gider rahimde dedi. Progestan kullandım 2 hafta sonra gittiğimizde kalbi atmayan bebek kaybolmuş diğeri büyüyordu. Üzülmedim Rabbim bunu versin sağlıklıca inşallah. Başıma geldi diye anlatıyorum inşallah senin ikisi de sağlıklı olur canım
Bu arada beta baya yüksek çıkmış senin benim 403 çıkmıştı. Demek ki senin ikisi de iyi maşallah canım

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Ayy ne güzel yaa çok sevindim inan senin adına 😍😍

Hanmtutenk

Kayıtlı Üye
rank
Selam aleyküm
Benimde ikizlerim var muhtemelen sizin bebek ikiz olabilir çünkü ikiz olup olmadigi 5 ile 8 hafta arasında anlaşılıyor Allahu alem.
Rabbim sağlık versin

Aysem

Kayıtlı Üye
rank
Hayırlı olsun canm bende çok umut etmiştim ikiz olur diye şimdi bı kızım olacak cok şükür belki ilerde nasip olur internette yazılanlara bakma bence sadece moral bozuyor Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin

Ikizler annesi

Kayıtlı Üye
rank
Hic korkma cnm oyle internetten yazilarda okuma benim ikizlerim tek kesede büyüdü doğdular neler yaziyordu neler internette ama hic kafama takmadim Allah nasip ettiyse doğacaklar dedim cok sukur simdi 1.5 yasindalar seninkiler ayrica ayri kesede olacaklar yani hicbir riskli durumları olmayacak Allah'ın izniyle korkulari birak tadını cikar mutlu ol cnm

Ya internetten baktım bir gebelik sonlanabilir yazıyordu o yüzden çok korkuyoru

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar