Sorum var Kizlar ikinci gebeligimle geldim💓

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nupel karayel tarafından oluşturulan Kizlar ikinci gebeligimle geldim💓 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 865 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 10 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar ikinci gebeligimle geldim💓
Konbuyu başlatan Nupel karayel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ayshe❣️

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kizlar ben geldim beni hatirlayanlar bekli bilir dogum yaptiktan sonra ayirlmak zorunda kaldim malasef😒zimdi 2bucuk aylik la geldim sizler nasilismi nasılsıniz nasil giidyo gebelik benimki iyi ama midem biraz bulqniyor bugunlerde ilacta kullaniyirum oglum hic durmuyor cok simarik 😅
hoşgeldin kuzum gözün aydın rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah. benim oğluşumda 4 aylık oldu teyzesi ellerinden öper .şükür iyiyiz sen nasılıncanım

Nupel karayel

Kayıtlı Üye
rank
hoşgeldin kuzum gözün aydın rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah. benim oğluşumda 4 aylık oldu teyzesi ellerinden öper .şükür iyiyiz sen nasılıncanım
Vala iyim cok şükür bugun karnim bide belim cok agriyor misafir var bir turlu gitmediler hizmet ede ede mahvoldum bende oglunun gözlerinden öperim 😘

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Vala iyim cok şükür bugun karnim bide belim cok agriyor misafir var bir turlu gitmediler hizmet ede ede mahvoldum bende oglunun gözlerinden öperim 😘
ayy gebelikte misafir ağırlamakta zoe canım çok yorma knednini .. misafirliğn kısası makbuldur de gönder herkesi evden 😂😂

Kizlar ben geldim beni hatirlayanlar bekli bilir dogum yaptiktan sonra ayirlmak zorunda kaldim malasef😒zimdi 2bucuk aylik la geldim sizler nasilismi nasılsıniz nasil giidyo gebelik benimki iyi ama midem biraz bulqniyor bugunlerde ilacta kullaniyirum oglum hic durmuyor cok simarik 😅
Hoşgeldin canm bnde 2 ay oldu doğum yapalı senin.kaçınco gebelik

Nupel karayel

Kayıtlı Üye
rank

Allah analı babalı büyütsün inşallah canim benim ikinci gebeligim bi oglum var 1 yasinda buda 10haftalik iste
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

AYY allah yardım etsin gülüm
Aminnnnn canimm aminnn

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Allah analı babalı büyütsün inşallah canim benim ikinci gebeligim bi oglum var 1 yasinda buda 10haftalik iste
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aminnnnn canimm aminnn
Normal doğum yaptın demi kuzum oğluşun nasıl

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Hoş geldin kuzum Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin benim de son günler biraz zorluyor teşekkür ederim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar