Sorum var Kızlar İlk aylar nasıl geçti

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Melikefth tarafından oluşturulan Kızlar İlk aylar nasıl geçti başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 640 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar İlk aylar nasıl geçti
Konbuyu başlatan Melikefth
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Çiçek20

Kayıtlı Üye
rank
Şuan 7+5 haftalık hamileyim mide bulantılarım oluyor bazen migrenim tutuyor o zaman da istifra ediyorum benimle bu durumu yaşayan veya bir bilgisi olan var mı iki gün sonra doktor kontrolümüz şimdiden teşekkür ederim kızlar
Kuzum bende ilk aylar cok kötüydü kusma yemek yiyememe baş ağrısı yerimden gic kalkamıyodum 12. 13hafdayadak cekdim cok şükür çimdi 17.2 gitdi hepsi ama arada oluyo kusma falan ama olarda olacaq doğuma kadar İnşaAllah tez vakitde sende rahatlatsın kuzum Allah bebişini sağ salim kucağlna almayı nasib etsin İnşaAllah

Melikefth

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum bende ilk aylar cok kötüydü kusma yemek yiyememe baş ağrısı yerimden gic kalkamıyodum 12. 13hafdayadak cekdim cok şükür çimdi 17.2 gitdi hepsi ama arada oluyo kusma falan ama olarda olacaq doğuma kadar İnşaAllah tez vakitde sende rahatlatsın kuzum Allah bebişini sağ salim kucağlna almayı nasib etsin İnşaAllah
Amin canım inşallah sende vaktinde kucağına alırsın ilk hamileliğim ve aileler uzakta olduğu için bu durumu tek başıma atlatmaya çalışmak çok zor çok şükür ki eşim elinden geleni yapıyor 🙏🥰

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Şuan 7+5 haftalık hamileyim mide bulantılarım oluyor bazen migrenim tutuyor o zaman da istifra ediyorum benimle bu durumu yaşayan veya bir bilgisi olan var mı iki gün sonra doktor kontrolümüz şimdiden teşekkür ederim kızlar
Cnm benim ilk aylarim.berbatti surekli bulantı ve kusma hayat zindana dönmüştü 4 aydan sonra hafif düzeldi taa 5 ayın sonuna kadarda devam etti bu işkencm.. priliam Dr hap sayesinde yemek.yerdim sana onerebilirim etkili bı bulantı ilacı.. ilk zamanalrda azda olsa hafifletir sonrasında daha iyi iştah acar

Busra90

Kayıtlı Üye
rank
Çok normal bu dönemde zamanla azalacak ve geçecek bulantılarınız ben de çoğunlukla uyuyarak geçirdim ilk ayları pek hatırlamıyorum herkes de farklı oluyor 😊💞

Melikefth

Kayıtlı Üye
rank
Cnm benim ilk aylarim.berbatti surekli bulantı ve kusma hayat zindana dönmüştü 4 aydan sonra hafif düzeldi taa 5 ayın sonuna kadarda devam etti bu işkencm.. priliam Dr hap sayesinde yemek.yerdim sana onerebilirim etkili bı bulantı ilacı.. ilk zamanalrda azda olsa hafifletir sonrasında daha iyi iştah acar
Umarım geçer sen nasılsın şuan bebeğini aldın mı kucağına arkadaşım da sürekli istifra etmekten karın kasları karşıladığı için içten kanama olmuş şuan çok şükür her ikisi de iyi benimde aklıma gelip duruyor endiselenmekte korkmakta haklimiyim bilmiyorum umarım bu ay zor geçecek gibi

Bebişimin annesiyim

Kayıtlı Üye
rank
Çok geçmiş olsun canım bende 9 haftalık hamileyim bende aynı şekilde mide bulantısı halsizlik ağrılar olsun hepsini yaşıyorum hala devam ediyor ne zaman geçer bilmiyom

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Umarım geçer sen nasılsın şuan bebeğini aldın mı kucağına arkadaşım da sürekli istifra etmekten karın kasları karşıladığı için içten kanama olmuş şuan çok şükür her ikisi de iyi benimde aklıma gelip duruyor endiselenmekte korkmakta haklimiyim bilmiyorum umarım bu ay zor geçecek gibi
Korkma kuuzm normal kimi gebeler doğuma kadar yaşıyor bu durumu şuan iyiyim çok nadir bulantı oluyor ayda ,1 yada 2 bazende hiç olmuyor.. bebeğime kavuşmama 34 günüm kaldı kuuzm bekliyorum 😍

Çiçek20

Kayıtlı Üye
rank
Amin canım inşallah sende vaktinde kucağına alırsın ilk hamileliğim ve aileler uzakta olduğu için bu durumu tek başıma atlatmaya çalışmak çok zor çok şükür ki eşim elinden geleni yapıyor 🙏🥰
Cok sağol kuzum Amin Allah bende senin gibi ailemden uzaktayım qurbeydeyim bende benim 3bucuk yaşında bitanede kızım var cok zordu o günler eşim sağolsun cok yardımcı oldu şimdide cok yardım ediyo bana ben yakın zamanda appendesitden ameliyat oldum cok zordu benim icin yanında ailen olmayanda cok zorlanıyor insan seni cok iyi anlıyom canım Allah yardımcımız olsun 🙏

Tüm sayfalar yüklendi.