Sorum var Kızlar İlk aylar nasıl geçti

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Melikefth tarafından oluşturulan Kızlar İlk aylar nasıl geçti başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 669 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar İlk aylar nasıl geçti
Konbuyu başlatan Melikefth
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Melikefth

Kayıtlı Üye
rank
Çok geçmiş olsun canım bende 9 haftalık hamileyim bende aynı şekilde mide bulantısı halsizlik ağrılar olsun hepsini yaşıyorum hala devam ediyor ne zaman geçer bilmiyom
Umarım fazla uzun surmeyip geçer tadını çıkarmak varken böyle olması çok kötü anne olmak kolay değil derler gerçekten doğru 🙈
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Cok sağol kuzum Amin Allah bende senin gibi ailemden uzaktayım qurbeydeyim bende benim 3bucuk yaşında bitanede kızım var cok zordu o günler eşim sağolsun cok yardımcı oldu şimdide cok yardım ediyo bana ben yakın zamanda appendesitden ameliyat oldum cok zordu benim icin yanında ailen olmayanda cok zorlanıyor insan seni cok iyi anlıyom canım Allah yardımcımız olsun 🙏
Çok geçmiş olsun canım umarım şuan iyisindir ilk defa gurbetlik yaşıyor um Allah baslarimizdan eksik etmesin yeter ki 🙏

Çiçek20

Kayıtlı Üye
rank
Umarım fazla uzun surmeyip geçer tadını çıkarmak varken böyle olması çok kötü anne olmak kolay değil derler gerçekten doğru 🙈
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çok geçmiş olsun canım umarım şuan iyisindir ilk defa gurbetlik yaşıyor um Allah baslarimizdan eksik etmesin yeter ki 🙏
Sağol kuzum cok şükür şimdi iyim Amin canım Allah başlarından eksik etmesin 🙏evet qurbetlik cok zor malesef 😔ama yapacaq birşey yok

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Şuan 7+5 haftalık hamileyim mide bulantılarım oluyor bazen migrenim tutuyor o zaman da istifra ediyorum benimle bu durumu yaşayan veya bir bilgisi olan var mı iki gün sonra doktor kontrolümüz şimdiden teşekkür ederim kızlar
Rabbim yardımcın olsun canım hamilelikte en çok zorlandığım dönemler benim 17. Haftaya kadar devam etti kusmalar baş ağrılar ilaçla ayakta zor duruyordum çocuklar için inşallah seninkide geçer hemen

Fadime gg

Kayıtlı Üye
rank
Şuan 7+5 haftalık hamileyim mide bulantılarım oluyor bazen migrenim tutuyor o zaman da istifra ediyorum benimle bu durumu yaşayan veya bir bilgisi olan var mı iki gün sonra doktor kontrolümüz şimdiden teşekkür ederim kızlar
İlk 4ayim rezalet geçti bulantı baş ağrısı uyku hepsi vardı şimdi iyiyiz çok şükür sabret geçecek ins

Ozlem003

Kayıtlı Üye
rank
Aç kalmamaya özen göster maden suyu iç strese girme migren kadar iğrenç bişey yok bilirim

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Benim bulantı ve kusmalarım 10. Haftada başladı hâlâ da devam ediyor maalesef. Doktorun sana bulantı ilacı yazacaktır merak etme inşallah tez zamanda geçer

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Hayırlı olsun canım
Benim ilk gebeliğimde bulantı ve kusmam çok olmuştu
Şu an ikinci gebeliğim ilk haftalarda sırt ağrısı çok çektim bulantım vesaire olmadı çok şükür ki iyi gidiyor ara ara karnım ağrıyor sadece

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar