Kızlar ilk gebeliğim bi bakar mısınız?

• Konbuyu başlatan Merve.....
  • Toplam 6 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Merve..... tarafından oluşturulan Kızlar ilk gebeliğim bi bakar mısınız? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 486 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar ilk gebeliğim bi bakar mısınız?
Konbuyu başlatan Merve.....
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ciçiş örgüler

Evlat aşığı

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar Allah nasip ederse ilk gebeliğim ilk olduğu için insan biraz korkuyor düşük falan olur mu diye ne önerir siniz acaba?
Ne kadarlık suan .. İlk üc ay düşük rüsk cogu gebeliktw oluyor bende risk yasadıgım icin gebe şüphesi yasadıgım an hareketlerimi minimuma indriyorum🙈 ilişkiye girmiyorum agır kaldırmıyorum daha sonra da böyle yüksek yerlere gerinmiyorum gibi gibi genlde bir iki hafta yatıs posızyonunda duruyorum fırsat buldukca risk her zaman oluyor herhangi bi durumda stres olma mutlaka rahat ol benım gebelıklerımde ılk 3 ay da kanama oluypr düşük riskidir bu bıraz önce saydıklarımı yapıyorum ve doktora gidiyorum onlar ilac veriyor rahim gelişsin cocuk tutunsun dıye zaten cocugun kromozomları bozuk olursa isterse hic ayaga kalkma yine de düşer yaradılıs sebebi bozuk olan atılıyo malesef Allah kimseye kötü bişey yasatmasın sagsalım kucagımıza sagsalim alalım bebeişleri

Esma Tanık

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar Allah nasip ederse ilk gebeliğim ilk olduğu için insan biraz korkuyor düşük falan olur mu diye ne önerir siniz acaba?
Bol meyve ye kendini yorma stres yapma ilişkiye girme şahsen ben 9 ay girmedim bebeğim için onun dışında tuzlu falan yeme tansiyonunu dengede tut rabbim sağlıkla kucağına almanı nasip etsin inşallah canım

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Hayırlı olsun cnm 🥰 cnm öncelikle sağlık ocağında kaydını aç folik asit verir doktor sana ilk 3 ay kullan.. ağırlık taşıma fazla yürüme .. ağır işler yapma stresten uzak dur.. ilişkiye girme .. yüksek yerlere uzanma ..

Hilal:)

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah sürecini iyi tamamlarsın :) ancak düşük olması ya kromozom eksikliği ya da bi yetersizliği olduğu için düşüyor bebek. O yüzden bunu düşünme. Eger bebeğin sağlıklıysa atlasan da zıplasan da düşmez :) ama ilk 3 ay yerleşmesi olduğu için dikkat et ağırlık vs kaldırma. Sen dikkat ettiğinde de düşerse o bebek zaten sağlıklı degildi anlamına gelir.

Ciçiş örgüler

Kayıtlı Üye
rank
Öncelikle Korkmamanı. aklından düşük felan tarzı negatif seyleri çıkarıp bebeğini rahat ve saglıklı bi sekilde kucagına alacagın günleri düşünmeni tavsiye ederim. Yaşam bi telepatidir.eskiler ne güzel demiş. Ne getirirsen aklına o gelir başına.... 🤔

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar